Muhteşem terası ve Thursday Club etkinlikleriyle yaza damga vuran Frankie’de, 24 Ağustos’ta DJ Klement Bonelli’yi ağırlayacak!

Frankie, Tarihi Yarımada ve Boğaz manzarasını aynı anda görmeyi sağlayan açık ve geniş terasıyla, MediterrAsian mutfağıyla ve atmosferiyle şehrin en iddialı mekanlarından biri. Perşembe gecelerinde dünyaca ünlü DJ’leri muhteşem İstanbul manzarası ile buluşturan Frankie, eğlenceyi doruğa çıkarıyor.

Yaz boyunca Emanuele Esposito, Megablast ve Kiko Navarro gibi global DJ’leri ağırlayan Thursday Club’ın 24 Ağustos’taki ayağında ise Klement Bonelli setin başına geçecek. İbiza, Amsterdam ve Londra gibi lokasyonlarda, dünyanın gözde kulüplerinde gerçekleştirdiği performansları ve müzikseverleri harekete geçiren parçalarıyla bilinen Fransız DJ, Frankie’de eğlenceli bir gece yaşatacak. Bonelli, House, Afro House, Deep House ve Afro Tech gibi türleri bir araya getiren tarzıyla Frankie’de İstanbullularla buluşacak.

24 Ağustos Perşembe akşamı Klement Bonelli performansını dinlemek ve Frankie deneyiminin keyfini çıkarmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"