Ekobiyolojiden ve cildin kendisinden ilham alan Bioderma, farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik ekobiyolojik serumlar geliştirerek dermokozmetik sektöründe bir ilke daha imza attı!  Hassas, akne eğilimli ve nemsiz ciltlere özel erken yaşlanma karşıtı ürünler Bioderma serum ailesine katıldı!

Cildimiz yaşayan bir ekosistemdir… Güçsüzleşebilir, kuruyabilir ya da doğal dengesi bozulabilir. Bu yüzden korunması gereklidir ve bunun için gerekli olan tüm kaynaklar cildin kendi derinliklerindedir! Bu anlayışla NAOS yeni bir vizyon geliştirdi; cilde en iyi bakım cildin doğasında bulunan içeriklerle mümkün! İşte bu eşsiz ve yenilikçi bilimsel yaklaşıma ekobiyoloji diyoruz. Ekobiyoloji; cildin doğal mekanizmalarının düzenlenmesine katkı sağlayarak cildin güçlenmesine yardımcı olur. Cildin kendi doğasından ilham alan Bioderma, farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik ekobiyolojik serumlar geliştirerek dermokozmetik sektöründe bir ilke imza atıyor.

Yıllar içerisinde değişen güzellik algısıyla birlikte sürekli olarak bakım rutinleri ve ürünleri değişiyor. Bu değişimin içerisinde, cildin ihtiyacı olmayan ürünler kullanıldığında ise cilt hasar görebiliyor. Cildin ihtiyacı olan her şeyin yine kendisinde olduğunu “cildini dinlemek” söylemiyle hatırlatan Bioderma, erken yaşlanma karşıtı serumlarıyla cilde ihtiyacı olan miktarda içerik sağlayarak duyulan endişeyi gidermeye yardımcı oluyor.

Cilt bakımının en önemli adımlarından biri haline gelen serumlar, Bioderma’nın ekobiyolojik yaklaşımı ve dermatolojideki uzmanlığıyla her cilt endişesine uygun olarak formüle ediliyor. Hassas ve hassaslaşabilen ciltler için geçtiğimiz yıl lanse edilen Sensibio Defensive Serum’un yanına; nemsiz ciltler için Hydrabio Hyalu+ Serum ve akne eğilimli ciltler için ise Sébium Serum katılıyor ve seri tamamlanıyor.

Cildi Derinden Nemlendiren ve Dolgunlaştıran İlk Ekobiyolojik Serum: Hydrabio Hyalu+ Serum
Cilt, hyalüronik asit içeren bir yapıya sahiptir. Erken yaşlarda ciltte fazlasıyla bulunmakta olan Hyaluronik Asit, 20 yaşından itibaren yavaş yavaş gücünü yitirmeye başlar ve ciltte nemsizlik, donukluk, ince kırışıklıklar ve elastikiyet kaybı yaşanır. Bioderma’nın yepyeni Hydrabio Hyalu+ Serum’u, cildin kendi hyalüronik asit rezervlerinin korunmasına destek oluyor ve aynı zaman da içerdiği hyalüronik asit ile cildin neminin artmasına yardımcı oluyor.

İçerdiği hyalüronik asit ile cildi derinlemesine nemlendirirken erken yaşlanma karşıtı etki sunarak, ince çizgilerin görünümünde azalmaya yardımcı olur. HYALU+ Teknolojisi cilde ihtiyacı olan nem desteğini sunarak dolgun bir görünüm sağlar. Deneyenlerin %91’i daha dolgun bir cilt görünümüne sahip olduğunu iletiyor.* Cildi 24 saat nemlendirir.** Cildin doğal ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki niasinamid ile cilt bariyerini güçlendirir. Ultra hafif jel dokusuyla ciltte ferah bir his bırakır. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz, cilt tarafından kolayca emilir. Alkol ve silikon içermez.
Sivilce ve Akne Lekelerine ve Erken Yaşlanma Belirtilerine Karşı Etki Eden İlk Ekobiyolojik Serum: Sébium Serum!
Cildin ihtiyacı olan dozda içerdiği aktif bileşenler sayesinde sivilce, akne lekesi ve genişlemiş gözenek görünümünün azalmasına yardımcı olur. Salisilik Asit ile cildi arındırarak akne karşıtı etki sağlar. Bir şeker türevi olan Asetil Glukozamin sayesinde cilde derinden etki ederek sivilce oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. İçerdiği hyalüronik asit ile cildi derinlemesine nemlendirirken erken yaşlanma karşıtı etki sunarak, ince çizgilerin görünümünde azalmaya yardımcı olur. FLUIDACTIVTM* Teknolojisi sebumu dengeleyerek daha eşit bir cilt tonu sağlar. Hafif dokusuyla ciltte ferah bir his bırakır ve hızlıca emilir. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Alkol ve silikon içermez.
7 Günde Kanıtlanmış Etkinlik:
91% gözenek görünümünde azalma**
76% akne lekelerinin görünümünde azalma**
82% ince çizgilerin görünümünde azalma**
*FLUIDACTIVTM: BIODERMA patenti
**Dermatolojik kontrol altında 4 hafta boyunca 33 gönüllü ile gerçekleştirilen klinik çalışma
Hassas cildi dış faktörlere karşı koruyan antioksidan etkili yatıştırıcı ve nemlendirici bakım serumu: Sensibio Defensive Serum!
Sensibio Defensive Serum, içerdiği hyalüronik asit ve Defensive Teknolojisi™* ile erken yaşlanma karşıtı etki sunarak, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünde azalma sağlıyor.  Antioksidan etkili ve özellikle oksidatif strese karşı cildin kendi savunma mekanizmasını ve hassasiyete karşı cildin doğal bariyerini güçlendiren Defensive Teknolojisi™* sayesinde içsel/dışsal faktörlere karşı cildi nemlendirerek yatıştırmayı hedefler. Cildin pH’ı ile uyumludur. Patentli D.A.F** kompleksi sayesinde cildin tolerans seviyesini yükseltiyor. Ciltte ferah bir his bırakır ve parlak bir görünüm sağlıyor. Yağlı bir his bırakmıyor ve cilt tarafından kolayca emiliyor. Deneyenlerin %84’ü ince çizgi ve kırışıklık görünümünde azalma olduğunu iletiyor.***

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"