Sevgi ve masumiyetin simgesi olan bebeklerimizin hayatlarında iz bırakmak isteyen LE PETITE CHERIE, onların ilk sarılışlarını unutulmaz kılmayı ve ihtiyaçlarına duyarlı ürünler sunmayı amaçlıyor. LE PETITE CHERIE bebeklerin dünyaya ilk gözlerini açtığı andan itibaren; doğanın gücünü hayatlarının bir parçası haline getirmeyi ve bu farkındalıkla büyümelerini, doğaya saygılı bir yaşam sürmelerini hedefliyor. Doğal kumaşları ve çevre dostu malzemeleriyle bebeklerinizin hassas ciltlerini nezaketle saran LE PETITE CHERIE, bebeğinizin büyüme yolculuğunda size eşlik edecek.

Bebeklerin masumiyetini ürünlerine taşıyan ‘LE PETITE CHERIE’ yumuşaklığı ve kolay temizlenir oluşu ile bebekleriniz için özel olarak tasarlandı. LE PETITE CHERIE tasarımlarında %100 pamuk kumaşı ve esnek yapılı tasarımları tercih ederek, bebeğinizi nazik bir dokunuşla sarıyor ve rahat hissettiriyor. Gün boyunca bebeğinizin huzurlu ve güvende olduğunu bilmek ebeveynler içinde oldukça önemlidir. Günün erken saatlerinden, soğuk kış günlerinden, yazın sıcağında, uykusuz gecelerde, en mutlu anlarınızda en değerlimiz olan bebeklerimizin rahat etmesini LE PETİTE CHERIE sağlayacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"