The Purest Solutions markasının doğal formülasyonu ile fark yaratan Arbutin Serum , cilt lekelerini ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirildi. Arbutin Serum pürüzsüz bir görünüme sahip, doğal ve parlak cilde sahip olmak isteyenler için eşsiz içerikleri ile merak uyandırıyor!

The Purest Solutions’ın “Leke Gidermeye Yardımcı Cilt Tonu Eşitleyici Arbutin Serumu”, cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olarak, düzenli kullanıldığında canlı ve aydınlık bir cilt görünümünü destekler.

Arbutin Serum düzenli kullanıldığında, Hamilelik lekesi, akne lekesi, yaşlılık lekeleri ve güneş lekesi gibi cilt yüzeyinde oluşan kusurlu görünümün giderilmesine yardımcı olur. Temiz cilde gece ve gündüz uygulandığında etkili sonuç veren serum, cilt tonunun aydınlatılması ve koyu lekelerin giderilmesine yardımcı olan alfa arbutin, cildin çok boyutlu nemliliğini ve elastikiyetini sağlayan hyaluronik asit içerir.
Doğaya ve çevreye saygılı değerleri ile sektöre farkındalık kazandıran The Purest Solutions; tüketici alışkanlıkları doğrultusunda geliştirilen özel formüllü pek çok dermo-kozmetik içeriği  sürdürülebilir ambalajlarında  kullanıcıları ile buluşturuyor. “Skin Care Expert” hizmeti ile herkesin kendi cildini daha yakından tanımasını ve cilt tipi için en uygun ürünleri seçmesini sağlayan marka aynı zamanda sürdürülebilirlik kapsamında gerçekleştirdiği projelerle de öne çıkmaya devam ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"