Sherin’dan Yaza Natürel Bir Dokunuş“Büyülü Ormanın Kalbine Yolculuk” başlıklı basın bülteni ve görsellerini ekli dosyada bulabilirsiniz. Online kadın giyim markası Sherin, doğanın derinliklerinden ilham alarak hazırladığı yeni koleksiyonuyla, yaz aylarında konforu ve stili aynı karede buluşturuyor.

Doğayla uyumlu malzemeler kullanarak sürdürülebilir modayı destekleyen ve 1997 yılından beri yeşil üretim organizasyonuyla triko sektöründe faaliyet gösteren Sherin, yaza natürel bir dokunuş yaparak yeni koleksiyonunu çıkardı.

Festival tadında trend alarmı!
Doğanın derinliklerinden ilham alan bu koleksiyonda; Trikonun en şık hali ve sezonun gözdesi olan keten dokunuşlarla tamamlanmış parçalar yer alıyor. Çiçekli elbiselerden, triko büstiyerlere kadar her bir parça önceki sezonları kıskandıracak nitelikte. Cut-out detaylar, püskül ve danteller, sezonun gözdesi Barbie stilinden esinlenen pembeler, mücevher tonundaki turuncu ve yeşiller, adeta bir orman serinliği veren toprak tonlarına teslim olan etek, pantolon ve takımlar sonbaharda da trend döngüsünde kalmaya aday.

Yaz aylarında konforlu bir kullanım yaratmak üzere %100 pamuklu ipliklerle üretilen yeni koleksiyona www.sherin.com.tr adresinden ve @sherin.com.tr instagram sayfasından ulaşılabilir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"