“İngiliz Kraliyet Ailesi’nin Tercihi Inglesina Markası, Bebek Arabaları ve Oto Koltuklarıyla Medizane Çatısı Altında Ailelerle Buluşuyor”… Bebek ve yetişkinlerin sağlık ve konfor alanındaki ihtiyaçlarına yönelik ürünler üreten ve ithal eden Medizane, dünyanın ilk bebek arabası üreticisi olan Inglesina’yı ailelerle buluşturuyor. ”Küçük İngiliz” anlamına gelen İtalyan markası Inglesina, Avrupa’nın ve dünyanın en çok tercih edilen, kaliteli ve pratik bebek ürünleri ile Türkiye’deki yolculuğuna devam ediyor. İngiliz Kraliyet Ailesi ve dünyaca ünlü yıldızların tercih ettiği bebek arabası olan marka, bu alandaki başarısını her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Pratik ve kolay kullanımı ile hem ebeveynleri hem de bebekleri üst düzey konforla buluşturan marka, profesyonel mühendislikle üretilmesi, her modelinde patentli tek el tek hamle kapanma özelliği, şık ve modern tasarıma sahip olmasıyla bebek arabalarında, üst düzey konfor ve güvenliğiyle de oto koltuklarında farklılığını hissettiriyor.

Classica, Aptica XT, Aptica, Electa, Trilogy, Now, Quid, Sketch olmak üzere sekiz farklı modeli bulunan Inglesina, ürünlerinde kullandığı tekerleklerin kolay ilerlemesini sağlayan rulman, tek elle kapatılıp açılma gibi pek çok konforlu, pratik ve patentli özelliklere sahip modelleriyle anne ve babalar için vazgeçilmez bebek arabaları arasında yer alıyor. Oto koltuklarında da güven ve konforu bir arada sunan Inglesina, Copernico ve Darwin gibi üst düzey modelleriyle dünyanın en çok saygı duyulan güvenlik testlerinden aldığı yüksek puanlarla bebekleri güvenle taşıyarak premium oto koltukları arasında ön plana çıkıyor.

Anne ve babaları başarılı markalarla buluşturan Medizane, ailelerin yaşam kalitesini ve bebeklerin konforunu artırmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Daha detaylı bilgilere aşağıdaki web sitelerinden ulaşabilirsiniz;

https://medizane.com/
https://www.gezenbebe.com/

Medizane Satış Noktaları:
Joker, Babymall, MiniCenter gibi zincir mağazalara ek olarak, 8 kendi satış noktamız ve yine sadece Premium hizmet veren seçkin butik mağazalarda bulunuyoruz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"