OMO kalpleri ısıtan yeni bir reklam kampanyası ile yayında. OMO düşük sıcaklıkta bile en zorlu lekeleri ilk yıkamada çıkaran yeni OMO Active Fresh Cold Power Sıvı ailesini, yepyeni bir reklam filmi ile ekranlara taşıyor.

Mazhar Alanson’un sesiyle “Ah bu ben” şarkısının kullanıldığı reklam filminde, küçük bir kızın kurduğu hayal ve bu hayal uğruna cesur olmaktan korkmaması anlatılıyor. Filmde bisiklet sürmeyi öğrenmeye çalışan küçük bir kız ve bisiklet tekerlerinden yürüteç yaptığı engelli köpeği ile hayallere giden yol kirlenmekten geçer mesajı veriliyor.

Türkiye’nin en sevilen çamaşır bakım markalarından OMO, düşük sıcaklıkta bile en zorlu lekeleri ilk yıkamada çıkaran, beyazların bembeyaz, renklilerin ise capcanlı kalmasını sağlayan yeni OMO Active Fresh Cold Power Sıvı ailesi için reklam kampanyasını yayına alıyor. Filmde, bir kız çocuğu ve engelli köpeğinin duygulandıran hikayesi ekranlara taşınıyor.

Hayallere giden yol kirlenmekten geçer
Hikaye yedinci doğum gününde hediye edilen bisikleti sürmeyi öğrenmeye çalışan küçük kız ve onu evden izleyen en yakın arkadaşı, engelli köpeği Cesur ile başlıyor. En yakın arkadaşı ile özgürce açık havada vakit geçirmenin hayali için cesurca bisiklet öğrenmeyi öğrenen, öğrenirken de düşen, kalkan, kirlenen ve pes etmeyen küçük kız, köpeği Cesur’un da koşabilmesi için bir sürpriz hazırlamaya çalışıyor. Cesurca bisiklet sürmeyi öğrenen kız, köpeği Cesur için kendi bisiklet tekerlerinden bir yürüteç yapıyor. Filmin sonunda küçük kız en yakın arkadaşı Cesur ile birlikte bahçeye çıkıyor hayallerine kavuşuyor.

TV, dijital platformlar ve açık hava mecralarında yayınlanan reklam filminin yönetmen koltuğunda Duncan Christie oturuyor.

Reklam filmi video link: https://www.youtube.com/watch?v=OPia49hy-1A

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"