Sürdürülebilir Organik Sertifikalı Ürünler ile Anne Adaylarının Güzellik ve Sağlığını Bir Arada Düşünen Momwell, Yeni Bir Kozmetik Döneminin Kapılarını Aralıyor. Hamilelik dönemi, bir kadının hayatının en özel anlarından biri olabilir, ancak bu dönemde cilt bakımı ve güzellik ihtiyaçlarında değişiklikler görülebiliyor. Anne adaylarının ciltlerinin hassaslığı, hormon değişiklikleri ve diğer faktörlerle birlikte farklılıklar gösterebilir. İşte bu nedenle Momwell, anne adaylarının güzellik ve sağlık ihtiyaçlarına uygun ürünler sunuyor.
COSMOS onaylı ETKO kuruluşu tarafından gerçek organik sertifikalı ürünler Momwell’de!
Momwell, hamile kozmetiği ürünleriyle, anne adaylarının güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmalarına yardımcı oluyor. Ürünler; hamilelik döneminde ciltte oluşabilecek sorunlara karşı hassas ve etkili çözümler sunuyor, katkı maddesi içermeyen COSMOS onaylı ETKO kuruluşu tarafından gerçek organik sertifikalı ürünler anne adaylarına hamileliği boyunca destek sağlıyor. Momwell ürünleri ayrıca hem anne adaylarının hem de cildine iyi bakan tüm kadın ve erkeklerin kullanıma uygun içeriğe sahip.
Momwell Kurucusu Tarık Okur, “Hamilelik dönemi, bir kadının hayatının en özel dönemlerinden biri olduğu için, bu dönemde kadınların kendilerini güzel ve sağlıklı hissetmeleri çok önemliydi bizim için. Biz de bu düşünceyle, hamilelerin ihtiyaçlarına uygun kozmetik ürünler geliştiriyoruz. Ayrıca ürünlerin hepsi her bireyin kullanımına uygun, içeriği temiz organik ürünler. Ürünlerin kendi sağlığını düşünen kişilere ulaşması, kullanılıyor olması bizim için mutluluk verici” açıklamasında bulundu.
Anne adaylarının ilgisini çeken ürünler: 
• Çatlak Önleyici Krem
• Deo Roll-on
• Diş Macunu
• Leke Önleyici Yüz Kremi
• Sivilce Önleyici Jel
Momwell, güzellik ve sağlık konusundaki bu özel misyonuyla anne adaylarının yanında olmaya devam ediyor. Hamile kozmetiği koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi için https://momwell.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Momwell bir by Vepa ‘1956’ markasıdır.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"