Kendine has tarzı ve şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Şenay Lambaoğlu, 30 Ağustos Çarşamba akşamı YBY Wood’ta eşsiz bir caz akşamı yaşatmaya hazırlanıyor. Ünlü caz müzisyenlerine vokallik yapan söz yazarı ve besteci Şenay Lambaoğlu; Zarf Tümleci, Rüyalarıma Gir ve Başka Türlü Bir Şey isimli albümlerinden sevilen şarkılarını seslendirecek.

Aralarında Selçuk Sun, Şenova Ülker, Yaz Baltacıgil, Neşet Ruacan, Aydın Esen, Nilüfer Verdi ve Cem Köksal’ın da bulunduğu değerli isimlerle çalışan caz vokal Şenay Lambaoğlu, YBY Woods’un orman içerisindeki sahnesinde büyüleyici bir caz akşamında dinleyicileriyle buluşuyor.

Çıkardığı solo, rock ve single albümlerin yanı sıra Zarf Tümleci, Rüyalarıma Gir ve Başka Türlü Bir Şey isimli albümleri ile önemli bir hayran kitlesi edinen ünlü caz sanatçısı Şenay Lambaoğlu, aralarında Aman Avcı, Bilirim, Bir Gün Bir Adam ve Sensiz Olmaz’ın da olduğu pek çok parçayı 30 Ağustos Çarşamba akşamı YBY Woods jazz sahnesinde hayranları için söyleyecek.

Orman havasında ve yıldızlarla dolu gökyüzünün altında gerçekleşecek konserin biletlerine Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

YBY Woods ile benzersiz bir gün!
Konser öncesi saat 15.00’te kapılarını açan YBY Woods; orman içerisinde 7’den 70’e herkese uygun, keyifli aktiviteleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşatıyor.

Türkiye ilk kez 0-12 yaş arası için girişin ücretsiz olduğu ve evcil hayvanların da kabul edildiği YBY Woods’a ziyaretçiler kendi sandalyeleri ve içecekleri ile gelebiliyor.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; birbirinden başarılı sanatçılarla gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri sunmaya devam ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"