Cildi dış etkenlerden uzak tutan doğal koruyucu tabaka yenidoğanlarda oluşmadığından, bebeklerin cildini korumak daha büyük önem kazanıyor. Cildin ideal değeri olan 5.5’lik pH değerine sahip ürünleri ile cildin doğal koruyucu tabakasının gelişimini desteklediği klinik olarak kanıtlanan Sebamed Baby, bebek şampuanından pişik önleyici kreme, banyo köpüğünden kompakta uzanan seçenekleriyle bebeklerin narin cildinin direncini de pekiştiriyor.

Cildimiz gün içinde sayısız dış etkene maruz kalıyor. Güneş, rüzgar gibi hava koşullarının yanı sıra zararlı mikroorganizmalar da tahriş, alerji, kuruma ve çeşitli enfeksiyonlara yol açabiliyor. Cildimizi bu etkenlerden uzak tutan ise doğal koruyucu bir tabaka: pH değeri 5.5 olan asit manto. Ancak bu koruyucu tabaka yenidoğanlarda bulunmuyor, bu nedenle bebeklerin cildi daha hassas oluyor ve doğal koruyucu mantonun oluşmasını destekleyen bir ürün kullanılması büyük önem kazanıyor. Sebamed Baby serisindeki ürünler bebeklerin cildini koruyan 5.5 pH değerine sahip tabakanın oluşumuna ve sağlıklı bir şekilde korunmasına destek oluyor.

Sabun ve alkali içermiyor
5.5’lik pH değerine sahip ürünleri ile cildin doğal koruyucu tabakasının gelişimini desteklediği klinik olarak kanıtlanan Sebamed Baby, bebeklerin narin cildinin direncini destekliyor. Birinci ay itibarıyla oluşmaya başlayan 5.5 pH değerine sahip asit manto tabakasını korunmasına yardımcı olan ürünler, tıpkı yetişkinler gibi bebeklerin cildini de dış etkenlerden ve zararlı mikroorganizmalardan uzak tutuyor.

Sabun ve alkali içermeyen Sebamed Baby serisi, cildi rahatlatıp tahrişleri gidererek bebekleri gün boyu rahat ettiriyor. Nemlendirici ürünler kuruluğa ve pişiğe karşı korurken şampuan, köpük gibi ürünler ise ekstra yumuşak temizlik sağlıyor.

Zengin ürün seçenekleri
Sebamed Baby serisi; kompak, losyonu, ekstra yumuşak nemlendirici kremi, pişik önleyici kremi, ıslak temizleme mendili, koruyucu yüz kremi, bebek yağı, banyo köpüğü, şampuanı ve çok yönlü güneş koruyucularından oluşan seçenekleriyle bebeklerin temizlik ve bakımlarında ihtiyaç duyulan tüm ürünleri sunuyor.

Yorum Gönder

eight − five =