Günümüz koşullarında sağlıklı ve dinç bir yaşam sürdürebilmek için iyi beslenmenin yanı sıra gıda takviyeleri almak da hareketli yaşamın bir parçası haline geldi. İlhamını doğadan alan,  tarladan eczaneye geliştirdiği inovatif ürünlerle kullanıcılarının sağlıklı yaşamına destek olan Zade Vital, vücudun temel bileşenlerinden biri olan antioksidan Koenzim Q10 ve kalp sağlığı için önemli bir destek olan Omega-3 balık yağını bir kapsülde birleştirerek yorgunluğa ve yaşlanma etkilerine karşı savaş açıyor.

Doğal antioksidan etkisi
Koenzim Q10, hücrelerin enerji üretim merkezi olan mitokondtinin yapısında bulunur ve enerji üretimi sırasında ortaya çıkan oksijen radikallerinin temizlenmesinde görevlidir. Yaşla beraber hücrelerdeki Koenzim Q10 miktarı azalır. Bu durum tüm vücutta yaşlanma belirtilerinin oluşmasına etki eder. Bileşen, antioksidan etkisiyle oksijen radikallerine karşı savaşır kolajen ve elastinin hasar görmesini engeller.

Omega-3, vücutta sentezlenemeyen, yaşamı devam ettirebilmek için dışarıdan yeterli miktarda alınması gereken bir yağ asididir. Omega-3 yağ asidi, sağlıklı kalp damar sistemi ve sinir sistemi için çok önemli bir destekleyicidir. Bağışıklık sistemini destekler.

Bir kapsülde; 200 MG KO-Q10 ve 324 MG EPA + 216 MG DHA ile Zade Vital Koenzim Q10+ var.

Omega 3 Balık Yağı, sadece eczanelerde!

*** Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışın.

Yorum Gönder

three + one =