Victoria’s Secret, 6 Eylül’de New York’ta görkemli bir davet ile ikonik süper modellerin ve yıldızların yer aldığı The Tour’23 filminin lansmanını gerçekleştirdi. Fashion Şovlarından da aşına olduğumuz çok sevilen “Pembe Halı” konseptiyle Manhattan Center’da gerçekleşen galaya, moda ve eğlence dünyasının ünlü isimleri şık ve iddialı kıyafetleriyle katıldı. Bu yılın en ses getirecek moda filmini izlerken davetlilerin heyecanı doruktaydı.

Victoria’s Secret ile ilk kez iş birliği yapan süper model Emily Ratajkowski’nin de aralarında olduğu yıldızlar listesinde Naomi Campbell, Adriana Lima, Candice Swanepoel, Gisele Bündchen, Adut Akech, Paloma Elsesser, Sui He ve filmde yer alan daha birçok ünlü isim davete ev sahipliği yaptı.

Victoria’s Secret’ın “Pembe Halı” stillerinden ilham alıp siz de yıldız gibi parlayacak kombinler yaratmak ve ünlülerin giydiği parçaları koleksiyonunuza katmak isterseniz www.victoriassecret.com.tr ‘yi , mobil uygulamayı ve mağazaları ziyaret etmeyi unutmayın!

#TheTour23
Pembe Halı Stilleri:
https://www.victoriassecret.com.tr/ic-giyim/pembe-hali-koleksiyonu

The Tour’23 Fragmanı:
https://www.youtube.com/watch?v=JPNIAu77OCc

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"