Burberry, kadınlar için benzersiz bir aromatik koku olan yeni Burberry Goddess Eau de Parfum’u tanıtıyor. Lansman, İngiliz-Fransız aktris ve Burberry Beauty’nin yeni elçisi Emma Mackey’nin yer aldığı bir kampanyayla destekleniyor. Kampanya, dişi aslanların gururunun kolektif gücünden ilham alan kendini keşfetme hikayesi sunuyor. Dişi aslanların doğal ortamlarındaki canlı görüntülerini en son CGI teknolojisi ile oluşturulan Burberry, Emma Mackey ve gururun bir araya geldiği hayali bir dünya yaratıyor.

Eau de Parfum’un ruhunu somutlaştıran Burberry Tanrıçası Emma, gururun gücünü yönlendirir. İçsel güvenini keşfetmek ve önündeki zirveye çıkmak için, içindeki gücü ateşler. Üst üste bindirilmiş vokallerde Shygirl’i yankılayan, ’benden biri, ama tek ben değilim, güneş gibi yanıyoruz’, dişi aslanlar, kadın gücünün ve desteğinin kolektif gücünü ve hep birlikte iç tanrıçamızı keşfedebileceğimizi ve olağanüstü olanı başarabileceğimizi temsil ediyor.

‘Koku, her zaman benim için büyük bir aşk olmuştur. Kokunun sahip olabileceği güce ve sizi hayatınızdaki belirli bir zamana ve yere anında taşıma şekline hayranım. Yeni Burberry kokusunun elçisi olma fırsatına sahip olmak özellikle özel ve kişisel hissettiriyor.’

‘Bana göre dişi aslanlar dişi birliğini ve gücünü temsil ediyor. Kendilerinden eminler ve birlikte hareket ediyorlar. Tıpkı onlar gibi biz de bizden önce gelen ve hayatımız boyunca bize destek olan kadınların omuzlarında duruyoruz. Bana göre bu görüntü gerçek bir güç kaynağı.‘

Emma Mackey
Farklı vanilyalardan oluşan güçlü bir üçlü tarafından yönetilen eşsiz bir gurme aromatik koku. Elle toplanan çekirdekler güneşte beş ila yedi hafta kurur. Daha sonra olgunlaşmak ve tatlı imza aromalarını geliştirmek için ahşap kutularda saklanırlar.

“Burberry Goddess için ilk hedefim, yeni bir tür zengin koku alma deneyimi sunmak için vanilyanın yaygın kullanımını genişletmekti. Bu amaçla, üç farklı vanilya özütü kullandım. İlki, mümkün olan en parlak, odunsu vanilyayı sağlayan Vanilya İnfüzyonudur. Sonra Vanilla Caviar olarak da bilinen Firgood™’u ilk kez bir kokuda kullandım. Bu yenilikçi yeni içerik, tatlı, zengin ve hayvansı bir vanilya ekler. Son olarak, Vanilla Absolute daha koyu ve daha zengin, kokuyu gizemli, sütlü bir görünümle güçlendiriyor.”

Amandine Clerc Marie
Mükemmel vanilya uyumunu yaratma sürecinde değerli vanilya, Provence’den parlak Lavanta Diva esansı notaları, kakao ve zencefil köklerinin dünyevi notaları ile sarılarak, her bir vanilyada aromatik bir denge oluşturuldu.

Koku Piramidi
Üst: Vanilya infüzyonu ve Lavanta
Kalp: Vanilya Havyarı
Baz: Vanilya Özütü
Aile: Gourmand Aromatik

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"