İstanbul eğlence hayatına özlenen gazino kültürünü yeniden yaşatmaya hazırlanan YENİ, kapılarını 31 Aralık’ta Ağaoğlu Maslak 1453’te açıyor. İşletmeciliğini sektörün içinden gelen ve gece hayatında tecrübe sahibi olan Serhat Gür’ün yapacağı YENİ, gazino ve kulüp konseptiyle ziyaretçilerini ağırlayacak. Yılbaşı akşamına özel menüsü, eğlencesi ve birbirinden ünlü şovlarıyla YENİ, sektöre bomba gibi giriş yapacak.

Eğlencesiyle olduğu kadar yemeğiyle iddialı bir başlangıç yapacak olan mekan, şuana kadar gördüğümüz eğlence kültürünün dışına çıkarak yenilikler sunacak. Yılbaşı akşamı programında arp sanatçısı, aynalı heykel, DJ performansı, white party circus, ünlü keman virtüözü Namık Taşpınarlı ile Orkestra Show, solist Şule Güleç ve Mustafa Malat’ın muhteşem sahnesi, zenne ve oryantal şov ile YENİ’de yer yerinden oynayacak. 31 Aralık akşamına özel Şef Turgut Ay’ın günün çorbası, şarküteri menüsü, meze çeşitleri, buratta salatası, ara sıcak, ana yemek ve muhteşem noel tatlısıyla eğlence ve lezzeti bir arada sunuyor.

YENİ gazinoda 1800 metrekare ve iki kattan oluşan 500 kişilik oturma alanı, YENİ kulüpte de 300 kişilik localı kulüp bulunuyor. Ayrıca tamamen LED paneli olan sahne ayrıca elektronik mekanizma ile sanatçıya fonksiyonel bir kullanım alanı sağlıyor. Hem misafirler hem de sanatçılar için tüm detayların düşünüldüğü mekanda, sanatçılar için lüks otel odası standartlarında konaklama dahi yapabilecekleri iki adet kulis olacak.

Alışılagelmişin dışına çıkacak olan YENİ, hem göze ve kulağa hem de damaklara hitap ederek yılbaşı akşamı misafirlerini bekliyor.

Yorum Gönder

twenty − eleven =