İnsan beyninin gelişiminin %75’inin 0-6 yaş arasında tamamladığı bilimsel gerçeğinden yola çıkan CocukluDunya.com tam da bu yaş grubuna odaklanıyor. Site ebeveynlerin çocuklarını yetiştirirken ihtiyaç duyacağı tüm bilgileri kolayca uygulanan bir aktivite programı halinde sunuyor.

Kim hazırladı?
Eğitim Danışmanı – Pedagog Prof. Dr. Norma Razon ve uzman ekibi tarafından hazırlanan program sayesinde anne babalar çocuklarının gelişimini güvenle destekleyebiliyorlar.

Anne ve babalar siteden nasıl yararlanabilir?
Çocuklarının bilgilerini girerek siteye üye olan anne ve babalar, karşılarına çıkan gelişim sorularını yanıtlayarak çocuklarının seviyesi hakkında bilgi edinebiliyor. Her çocuğun gelişim seyri ve hızı farklı olduğu için CocukluDunya.com her çocuğa özel ayrı bir haftalık aktivite programı hazırlıyor. Bu şekilde ebeveynler çocukları ile eğlenecekleri aktiviteler yaparken çocuklarının gelişimine destek olma fırsatı buluyorlar.

Nasıl üye olabilirler?
Çocuğun doğum tarihi ve e-posta adresi girilerek üye olunan sitenin aylık ve yıllık olmak üzere farklı premium paket seçenekleri bulunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"