2007 yılından bugüne kadar hep emzirmenin önemini konuşuyorum. Bu misyondan da son derece mutluyum. Dergi dönemimden bugüne kadar gelen süreçte her 1-7 Ekim Emzirme Haftası arasında uzmanlarla anneleri bir araya getirme konusunda aracı oldum… Bu yılda canım Güneş Aksüs’ün önderliğinde hazırlanan, ücretsiz olarak düzenlenen eğitimde iki oturumla ben de yer aldım…

4 yıl önce annelere “Ben Senin Yanındayım” diyen Diyetisyen Güneş Aksüs ve ekibi bu yıl da yine 1-7 Ekim Emzirme Haftası’na özel bir eğitim içeriği planladı. Daha fazla anneye daha fazla bilgi ulaştırma mottosu ile yola çıkılan eğitim zoom üzerinden gerçekleşti.

Alanında uzman isimlerin oturumlarından oluşan Rehber Aile Eğitimi sabah 09:45 Güneş Aksüs’ün açılış konuşması ile başlayıp akşam 18:00’a kadar annelerin en çok merak ettikleri soruların cevaplandırılması ile uzmanların bilgilerini aktarmasıyla son buldu.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"