Sahipsiz sokak hayvanlarına destek amacıyla HAYTAP ile gerçekleştirilen kampanyada, alış veriş uygulamasında biriken ödül puanları mama yardımına çevrildi. Toplanan mamanın %20’si kadar ek mama yardımı yapan şirket, 1 ton mama toplanmasına destek oldu. Gerçekleşen kampanya ile Reşadiye Ormanı’nda yüzlerce patili dostumuzun karnı doyuruldu.

Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) ile bir iş birliği yapılarak yardım kampanyası başlatıldı. Kampanyayı yürüten şirket, sahipsiz hayvanlar için farkındalık yaratmayı amaçlayan kampanya ile ödül puanlarını mama yardımına çevirirken, ek olarak toplanan mamanın %20’si kadar katkıda bulundu. İstanbul Çekmeköy’deki Reşadiye Ormanı’nda, sahipsiz hayvanlar beslenerek, hayvanlara destek olma konusuna da dikkat çekildi.

“Hayvan dostlarımız için farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz”
HAYTAP iş birliği hakkında konuşan ZUBİZU CEO’su Tolga Ünvan konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu: “HAYTAP gibi değerli bir kurumla böyle bir iş birliği gerçekleştirdiğimiz ve her geçen gün sayısı artan kimsesiz hayvanlar için bu kadar önemli bir yardım topladığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Şirketimizn temel değerlerinden biri olan hayvan sevgisinden aldığımız güç ve değerli kullanıcılarımızın verdiği destekle Nisan ayında 1 ton mama topladık ve Mayıs ayında da kampanyamız devam ediyor. Bu iş birliği ile barınaklarda ve sokaklarda sahiplenilmeyi bekleyen hayvan dostlarımız için bir farkındalık yaratmayı hedefliyoruz. Bu kampanyamıza destek olan her bir üyemize ve HAYTAP’a çok teşekkür ederiz.”

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"