HARIBO 100. Yılında milyonlarca hediye dağıtıyor! Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, 100. yılında %100 eğlenceli bir kampanyaya imza atıyor. 15 Eylül’de başlayan ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek kampanyada; HARIBO’nun en sevilenleri arasında yer alan Altın Ayıcık, Starmix, Happy Cola ve Solucan ürünlerinin 100. Yıla özel paketlerini satın alanlar, milyonlarca hediyeden birine sahip olma şansını kazanıyor. HARIBO severler, paketlerin içinde bulunan kodu girerek hem anında 1 haftalık Fizy ya da TV+ Premium paketi kazanıyor hem de aynı kodu www.hariboile100de100eglence.com üzerinden çekilişe katılarak büyük ödül olan Mini Countryman kazanma şansını yakalıyor.

1920 yılında, Almanya’nın Bonn kentinde Hans Riegel tarafından üretilmeye başlanan HARIBO, bir asırlık yolculuğunu %100 eğlence konseptiyle kutluyor. HARIBO mutluluğunu, 100. yılına özel hediyelerle farklı bir deneyime dönüştüren marka; en sevilen ürünleri arasında yer alan 100. Yıla özel HARIBO Altın Ayıcık, Starmix, Happy Cola ve Solucan paketlerinin içinde yer alan kod ile tüketicilerine anında 1 haftalık fizy ya da TV+ kullanım hakkı sunuyor.

Kampanya görselli ürünlerin paketleri içerisinde bulunan kodu www.hariboile100de100eglence.com internet sitesindeki ilgili alana ad-soyad, doğum tarihi, adres ve telefon numarası bilgileriyle giren tüketiciler, aynı zamanda kampanyanın büyük hediyesi olan Mini Countryman için de çekilişe katılma hakkı kazanıyor.

HARIBO’nun 100. Yılında, %100 Eğlence serüvenine siz de katılmak ve birbirinden eğlenceli hediyeleri kazanmak için www.hariboile100de100eglence.com web sitesini ziyaret edebilir, çekiliş detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"