Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş., Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 16. Petroleum İstanbul Fuarı’na katılıyor. Kimya sektörünün Türkiye’deki öncü markası Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş., 16-18 Mart tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 16.’sı düzenlenecek Petroleum Istanbul Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’na katılacak.

Saruhan Kimya, salon 12 – G130 no’lu stantta Nilco ve Expert by Fakir markaları ile yer alacak. Yine Saruhan Holding bünyesinde bulunan Kaave Roastery markası da stantta corner olarak sergilenecek.

Türkiye ve dünyadan enerji sektörü profesyonellerini ağırlayan fuar, alanında dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen fuarlarından biri olarak dikkat çekiyor. Petrol, LPG, madeni yağ sektörleri ile bu sektörlere ürün ve hizmet sunan alt sektörlerden firmalar fuarda yerini alacak.

Petroleum İstanbul ile birlikte Gas & Power Network – Elektrik, Doğal Gaz ve Alternatif Enerji Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nın 5.si de eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Tarih: 16-18 Mart 2023
Adres: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece/İstanbul
Salon: 12
Stant No: G130

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"