Unuttuğun gizemli kadın gücünü yeniden keşfet ve hayattan bereket al! Sunucu, yazar ve sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu, yeni kitabı İçindeki Dişiyi Uyandır ile yıllardır deneyimlediği, kitaplarda, kurslarda, seminerlerde öğrendiği, uyguladığı, wellness ve yoga eğitmeni olarak uy­gulattığı pek çok şeyi okurlarıyla paylaşıyor.

Ece Vahapoğlu bu yeni kitabı ile tüm kadınlara içlerindeki dişi enerjiyi doğru şekilde kullanarak üreticiliklerini, bereketlerini, yeteneklerini, iletişimlerini, ifadelerini ve ilişkilerini olumlu yönde arttıracak ipuçları veriyor. İçindeki Dişiyi Uyandır’da enerjilerin dengelenmesine ve unuttuğumuz ama içimizde hep var olan dişi enerjiyi yeniden ortaya çıkarmaya ve yaşamımızda kullanmaya yönelik bilgiler, yollar ve egzersizler okurları bekliyor. Kitap fiziksel boyutta egzersizlerden beslenme planları ve yoga hareketlerine, zihinsel boyutta davranış modellerinden meditasyon çeşitlerine ve ruhsal boyutta blokajları açmaktan çakraları dengelemeye pek çok konuda bilgiler içeriyor.

Kitapta, aralarında Ümit Boyner, Revna Demirören, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Berrin Zorlu, Oya Eczacıbaşı, Dilek Hanif, Emine Özilhan, Nilgün Belgün, Günseli Kato, Doğa Rutkay Kamal, Neslihan Yargıcı, Müşerref Akay, Demet Sabancı, Melek Baykal, Şebnem Özinal, Şule Zorlu, Pınar Altuğ gibi isimlerin de bulunduğu kültür, sanat, iş ve cemiyet hayatından ünlü kadınların “kadın enerjisi” üzerine görüşleri de yer alıyor.

Hayatın zorlu yollarında tüm kadınlar için bir arkadaş ve bir rehber olma niteliği taşıyan Ece Vahapoğlu’nun yazdığı İçindeki Dişiyi Uyandır Destek Yayınları’ndan çıktı.

“Kendimi kaderin akışına bıraktığımda, yani doğru zaman ilkesine güvendiğimde, zihnimde uyanan ışığı fark ettim. İçime akan bilgileri ve enerjiyi büyütüp derinleştirerek paylaşmaya karar verdim. Bu kitap kalbimden, zihnimden, ruhumun derinliklerinden ve kadim enerjilerden yazılarak sana aktı. Yazdıklarımı uygularsan, yani içindeki dişi enerjiyi kullanırsan, üreticiliğin, bereketin, yeteneklerin, iletişimin, ifaden ve ilişkilerin olumlu yönde artacak. Bu kitapta enerjilerin dengelenmesine ve unuttuğumuz ama içimizde hep var olan dişi enerjiyi yeniden ortaya çıkarmaya ve hayatımızda kullanmaya yönelik bilgiler, yollar ve egzersizler bulacaksın…”

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"