2plan’dan ikinci elde son kullanıcıya ulaşan yeni oluşum… İkinci el otomotiv sektörünün referans noktalarından biri olan 2plan, otomotiv ve yaşam alanlarını birlikte sunan Terminal konseptinden sonra “2plan Banko” ile de sektörde farklı bir deneyim sunmaya başladı.

Son kullanıcıdan da değerinde ve en doğru fiyattan ikinci el otomobil alımı yapılabilecek 2plan Banko ile kurumsal yapı avantajlarıyla güvene dayalı hizmet sunuluyor. “Araç satışın da, kazancın da 2plan’da Banko” düşüncesiyle hayata geçirilen yeni oluşum, bütün segmentlerde tüketicilere geniş bir skalada 2plan’ın Türkiye’deki tüm bayilerinde hizmet verecek.

“Online işlemle büyük kolaylık”
Online olarak ön fiyat alıp, ekspertiz randevusu oluşturulabilen “2plan Banko” sisteminde, aracını satmak isteyenler dilerlerse doğrudan 2plan bayilerine gidip araçlarını satabilirler. Son kullanıcıdan doğrudan alım işlemi yapacak Banko sistemiyle araçlarını satmak istemeyenler ise, 2plan Terminal’de belirli aralıklarda düzenlenen ihale sistemini tercih edebilecekler. Böylelikle her iki durumda da müşteri yararı en üst düzeyde gözetilmiş olacak.

Kurumsal ve güvenilir yapısının bir gereği olarak detaylı TSE Belgeli “garantili ekspertiz” raporları doğrultusunda en doğru fiyatı oluşturma garantisini sunan 2plan Banko, uzatılmış garanti hizmetiyle de farkını ortaya koyacak. Satım işlemlerinde cazip kredi ve ödeme koşullarıyla alıcılara finansal destek sağlayacak olan 2plan Banko, bütün bu işlemleri mevcut bayiler üzerinden gerçekleştirecek. İstanbul ile birlikte diğer kentlerde de hızlı bir yapılanma içine giren 2plan Banko, güçlü ve güvenilir kimliği ile tüm Türkiye çapında hizmet vermeye başladı.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"