Erkek bakım markası AXE, beklenmedik kokuları bir araya getirdiği ürünlerinin arasına, kaykay ile taze güllerin kokusunu birleştirdiği yeni deodorant ve cep parfümünü ekledi.

Bugüne kadar bildiğimiz tüm koku klişelerine meydan okuyan erkek bakım markası AXE, geçtiğimiz sene deri ve kurabiye kokularının beklenmeyen birleşimiyle yok artık dedirttikten sonra, bu sene de Kaykay ve Taze gülleri bir araya getirterek şaşırtmaya devam ediyor. Bir kaykaycının bitmek bilmeyen enerjisini, kaykayın odunsu kokusunu ve taptaze güllerin kokusuyla birleştiren AXE, erkeklere benzersiz bir koku sunuyor.

AXE’ın birbiri ile uyum sağlaması imkansız gibi görünen iki beklenmeyen koku, kaykay ve taze gül kokularından oluşan yeni deodorant ve cep parfümünün yaşattığı ferahlık hissi ise 48 saate kadar sürüyor.

Oryantal ve odunsu notaların zıtlığıyla sıradışı bir etki yaratan AXE Kaykay ve Taze güller, canlı ve renkli ambalajıyla deodorant kategorisi içerisinde farklılaşıyor. AXE, kaykaycının maceracılığını, gülün dingin ve narin kokusuyla birleştirdiği bu yeni ürünü ile “Bi’Farkımız Olsun” mesajını veriyor. Marka olarak tüketiciyle buluşturduğu ürünlerle farkını ortaya koyan AXE, aynı zamanda erkekleri, özgün karakterleriyle fark yaratmaya teşvik ediyor.

Yorum Gönder

9 + six =