Sezon boyunca sahnelerinde dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam eden Zorlu PSM, Pluxee’nin katkılarıyla ve Başka Sinema iş birliği ile birbirinden keyifli filmleri sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi sahnesinde misafirleriyle buluşturuyor.

“Whitney”, “Léon” ve “Asterix & Obelix: The Middle Kingdom” gibi birbirinden keyifli filmleri, 22, 24 ve 30 Haziran tarihlerinde Vestel Amfi’nin keyifli atmosferinde ve dev ekranında izleme fırsatını kaçırmayın.

Zorlu PSM, birbirinden keyifli etkinliklerin yer aldığı açık hava etkinlikleriyle bu yaz da Vestel Amfi’de konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Açık havada konserler, çocuklar için etkinlikler, DJ setler, film gösterimleri, spor müsabakaları ve daha birçok farklı kategoride gerçekleşen etkinliklerin yer aldığı Vestel Amfi’de bu hafta Pluxee’nin katkılarıyla ve Başka Sinema iş birliği ile birbirinden keyifli filmler Zorlu PSM’nin eşsiz atmosferinde misafirleriyle buluşuyor.

PLUXEE SİNEMA GÜNLERİNİ SUNAR: WHITNEY // 22 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
“Whitney”, Pluxee’nin katkılarıyla ve Başka Sinema iş birliği ile Zorlu PSM Vestel Amfi’de izleyicileriyle buluşuyor. Whitney Houston’ın şöhret basamaklarını tırmanışının ve kocası Bobby Brown ile çalkantılı ilişkisinin öyküsünün anlatıldığı “Whitney”i, Vestel Amfi’nin keyifli atmosferinde ve dev ekranında izleme fırsatını kaçırmayın.

Kapı Açılış Saati: 17:00
Film Gösterimi 21:00

PLUXEE SİNEMA GÜNLERİNİ SUNAR: LÉON // 24 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
“Léon”, Pluxee’nin katkılarıyla ve Başka Sinema iş birliği ile Zorlu PSM Vestel Amfi’de izleyicileriyle buluşuyor. Ailesi öldürüldükten sonra 12 yaşındaki Mathilda, profesyonel bir suikastçı olan Leon tarafından isteksizce yanına alınır. Mathilda kısa sürede onun himayesine girer ve suikastçılık mesleğine başlar. Luc Besson imzalı “Léon”ı, Jean Reno ve Natalie Portman’ın eşsiz performansıyla, Vestel Amfi’nin keyifli atmosferinde ve dev ekranında izleme fırsatını kaçırmayın.

Kapı Açılış Saati: 17:00
Film Gösterimi 21:00

PLUXEE SİNEMA GÜNLERİNİ SUNAR: ASTERIX & OBELIX: THE MIDDLE KINGDOM // 30 HAZİRAN // VESTEL AMFİ // 21.00
“Asterix & Obelix: The Middle Kingdom”, Pluxee’nin katkılarıyla ve Başka Sinema iş birliği ile Zorlu PSM Vestel Amfi’de izleyicileriyle buluşuyor. Çin imparatoru Han Xuandi’nin tek kızının katı bir prensten kaçtığı ve Galyalılar ile iki cesur savaşçı Asterix ve Obelix’ten yardım istediği hikayesiyle “Asterix & Obelix: The Middle Kingdom”i, Vestel Amfi’nin keyifli atmosferinde ve dev ekranında izleme fırsatını kaçırmayın.

Kapı Açılış Saati: 17:00

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"