Bu hafta sizlere güzeller güzeli bir dergi editörü ile merhaba diyoruz. Anne değil ama anneler ve anne adayları için elinden gelenin en güzelini yapmaya çalışıyor. Hamileyken yada doğum sonrasında dergileri karıştırır ve oda takımları, anne sohbetleri ,hamilelik ve bebek bakımı hakkında bilgiler okumaya başlarız ve benim de en çok takip ettiğim dergi Anne Bebek Dergisi olmuştu. Bir fuar da kendisini yakından görüp sohbet etme imkanına sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissetmiştim ,bazen hayat karşımıza olmadık bir şekilde güzel insanları çıkarabiliyor ve bizim de öyle olmuştu.

Evet güzeller güzeli, candan, sevecen, gözleri ışıl ışıl parlayan, tatlı dilli bir kadın var bizlerle. Anne değil ama anneliğin çok yakışacağına emin olduğumuz bu tatlı kadın Aslıhan Gündüz . Bizlerle olduğu ve sorularımıza en içten şekilde cevap verdiği için teşekkür ediyoruz. Anne Bebek Dergisi’n de bebeğinizin kapak fotoğrafı olmasını istiyorsanız ve ayrıntılar hakkında bilgi almak istiyorsanız hadi buyrun, şansınız bol olsun. Keyifli okumalar herkese .

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"