Akasya, minik misafirlerine özel Akasya Çocuk Festivali kapsamında dopdolu bir program hazırladı. Tiyatrodan çizim atölyesine, çocuk müzayedesinden Atatürk fotoğrafları sergisine çocukları Akasya’da eğlenceli bir Nisan ayı bekliyor.

Çocukların heyecanla beklediği ara tatil dönemi, Akasya’da birbirinden eğlenceli etkinliklerle başlıyor. 9 Nisan Cumartesi günü TV+ Çocuk Tiyatrosu Günleri ile başlayacak Akasya Çocuk Festivali, 30 Nisan Cumartesi günü Atatürk fotoğrafları sergisi ile sona erecek.

TV+ Çocuk Tiyatrosu Günleri, 9 Nisan Cumartesi günü ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ oyunu ile başlayacak ve sırasıyla; ‘Kırmızı Başlıklı Kaz’, ‘Uçmak İstiyorum’, ‘Sportmen Kral’, ‘Her Şey Elimizde’, ‘Dünyayı Kurtaran Çocuk’, ‘Cesur Farecik’, ‘Küçük Prens ve Çiçek’, ‘Alaaddin’in Sihirli Lambası’ oyunları 13.00 ve 16.00’da çocuklarla ücretsiz olarak buluşacak. Sınırlı kontenjana sahip oyunları izleyebilmek için Akasya AVM zemin katta yer alan TV+ standında etkinlik günü ücretsiz kayıt yaptırmak yeterli.

16-17 Nisan tarihlerinde Burcu Baraner Kutluğ ile Çizim Atölyesi’ne boyama ve çizim yapmayı seven tüm çocuklar katılabilir. Çocukların kendi çantasını tasarlayacağı atölye; 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 ve 17.00 saatlerinde düzenlenecek.

Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel Ataşehir Yönder Okulları öğrencilerinin seçtiği Atatürk fotoğrafları sergisi ise 18-30 Nisan tarihleri arasında minik misafirlerini bekliyor.

Çocuklara Özel Müzayede Akasya’da
22-24 Nisan tarihlerinde çocuklara sanatı sevdirmek ve koleksiyonerlik bilicini geliştirmek amacıyla çocuklara özel eserler, 22 Nisan’da sergilenecek. 23-24 Nisan’da minik sanatseverler müzayede deneyimi yaşayacak. Yuliya Ergene ve Rahmi Çöğendez’in sunumuyla gerçekleşecek müzayede ücetsiz olarak çocuklarla buluşacak. Müzayede rezervasyon için iletisim@sessizmuzayede.com adresine mail atmak gerekiyor.

23 Nisan Cumartesi günü Çocuk Bayramı’na özel AÇEV ile birlikte gerçekleşecek Masal Atölyesi ve Sanat Etkinliği ile çocukları farklı bir etkinlik bekliyor.

30 Nisan’a kadar Akasya Mobil Uygulaması kullanıcılarına özel yüzde 15 indirimle KidZania eğlencesi çocukları bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"