Akasya Retro Lunapark Çocuk Festivali, 22-23-24 Nisan’da, 11:30 – 22:00 saatleri arasında tüm çocukları açık havada düzenlenecek birbirinden eğlenceli dans gösterilerine, atölyelere ve öğretici seminerlere katılarak 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşamaya davet ediyor.

Akasya Retro Lunapark, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı üç günlük bir çocuk festivaliyle kutluyor. 22-23-24 Nisan’da üç gün süresince, Beslenme ve Diyet Uzmanı Fatmanur Koyuncu, 6-13 yaş çocuklarla, onlara ıspanağı sevdirecek “Temel Reis İksiri” yapacak. Ardından ebeveynlere özel “Sağlıklı Beslenmeye Minik Adımlar Semineri” gerçekleştirilecek. Berlinpet.co ile ebeveynlerin de çocuklarıyla birlikte katılacağı “Hayvan Sever Minik Eller ile Evcil Hayvanlara Özel Pupcakes Atölyesi” gerçekleştirilecek ve Mady Dans ile hocalar eşliğinde dans dersleri verilecek. Çekmeköy Sanat Atölyesi standının yanına gelen bütün ziyaretçilerle Tafting Halı Dokuma yapılacak ve birlikte bir halı üretilecek.
22 Nisan’da Miniskop etkinliğiyle 7-13 yaş grubu çocuklarla bitki ekimi ve artırılmış gerçeklik atölyesi yapılacak. 22 ve 23 Nisan’da Flore Puella Istanbul & The L.O.F Istanbul 7-13 yaş çocuklar için “Çiçekli Taç Atölyesi” gerçekleştirecek. 22 ve 24 Nisan’da Çekmeköy Sanat Atölyesi ile Mandala Boyama, Yaprak Baskısı, Mini Halı Dokuma, Seramik ve Ponpon Yapımı atölyeleri yapılacak.

23 Nisan’da bu güne özel olarak, Altınsaçlıkız ile 4-7 yaş çocuklara Matematik ve Fen Atölyesi yapılacak. Çekmeköy Sanat Atölyesi ile Mandala Boyama, Kolaj ve Emoji Boyama; Miniskop ile Eğlenceli Bilim ve Sabun Üretimi atölyeleri gerçekleştirilecek. Aynı zamanda Mady Dans ile düzenlenen derslere ek olarak tüm çocuklar 16:00’da Mady Dans Show’unu izleyebilecek. 24 Nisan’da ise çocuklar Hilal Ögretmen ile Drama ve Miniskop ile Elektrikli Böcek ve Mancınık Üretimi atölyelerine katılabilecekler.

Kanlıca Yoğurdu, Haribo, Nostalji Hürriyet Bakkaliyesi, Haninay Takı, Beyk Foods&Granola, Fibula Yayıncılık, Wafflesweethouse, Miniskop, Çekmeköy Sanat Atölyesi, Mady Dans, Flore Puella Istanbul & The L.O.F Istanbul, Berlinpet.co, Artsheads, Babysch, Elem Atelier, Kiara Accessory, Kitchen No:27, D’rose ve Balonevi’nin katılacağı ücretsiz açık hava atölyeleri üç gün boyunca Akasya Retro Lunapark’ta tüm çocuk ve ebeveynleri bekliyor. Detayları akasya, retrolunapark ve kidsandjoyfest sosyal medya hesaplarından takip edebilir, etkinlik öncesi kayıt oluşturabilirsiniz.

Yorum Gönder

2 × 3 =