Günlük yaşamı kolaylaştırmak için tasarlanan Yale’in yüksek teknolojiye sahip yeni akıllı kamera serisi sayesinde, nerede olursanız olun evinizin korunduğunu bilerek rahat bir nefes alabileceksiniz. Yale İç ve Dış Mekan Wi-Fi Kameraları sayesinde kullanıcılar, gece veya gündüz, günün herhangi bir saatinde kendileri için en kıymetli olan şeylere göz kulak olarak “evde olmadıkları anlarda bile evdeymiş gibi hissedebilecekler”. Yeni, şık ve siyah tasarımıyla bu seri, Yale View mobil uygulaması üzerinden tam anlamıyla kontrol edilebiliyor. Serideki akıllı alarmlar ve akıllı kapı kilitleri gibi diğer ürünlerle birlikte kullanıcılara kendi ihtiyaçlarına uygun bir ekosistem oluşturma imkanı sunuyor.

Akıllı kamera serisi, İç Mekan Wi-Fi PTZ Kamera ile birlikte İç Mekan Wi-Fi Kamera – HD, All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamera ve CCTV Pro Wi-Fi Kamera – 4MP ürünlerinden oluşuyor. Yale View uygulaması sayesinde bu seri, aileniz ve arkadaşlarınızla kamera paylaşma, alan tarama ve hareket algılama kayıtlarını zamanlama, kameraları bir arada gruplama ve aynı anda dörde kadar görüntüleme gibi ek işlevler getiriyor.

Yale EMEA Genel Müdürü Kate Clark, “Bu seriyle birlikte, 180 yıllık güvenlik uzmanlığı ve inovasyonla günümüz kullanıcılarının güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için yeni çözümler yaratmaya devam ediyoruz. En yeni iç ve dış mekan kamera serimiz tam da bunu başarmak ve tüketicilerimizin genel güvenlik deneyimini iyileştirmek için geliştirildi.” şeklinde özetliyor.

En yeni İç Mekan Wi-Fi PTZ Kamera modeli, kullanıcıların evlerinin her köşesini izlemek için kamerayı yukarı, aşağı, sola ve sağa hareket ettirmesine olanak tanıyor.

İçinizi daha da rahatlatacak olan akıllı izleme özelliği, kameraların insanlar gibi hareketli nesneleri otomatik olarak algılamasını, takip etmesini ve kaydetmesini sağlıyor. Ayrıca, örneğin kasa gibi kıymetli eşyaların saklandığı önemli alanlarda hareketli nesneler tespit edildiğinde artık anlık uyarılar etkinleştirilebiliyor. Gizliliği sağlamak için Yale View uygulamasındaki gizlilik modu sayesinde gizlenebilen lens, size tam kontrol olanağı sunuyor.
Yale iç mekan kameralarının önündeki kişilerle eş zamanlı görüşmeler yapabilirsiniz

Aynı anda iki yerde birden olamasanız da, çocuklarınızın ve sevdiklerinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Yale View uygulaması ile hareket algılama bildirimleri alabilir, evinizi izleyebilir ve Yale iç mekan kameralarınızın önündeki kişilerle eş zamanlı görüşmeler yapabilirsiniz. Siz evde değilken evcil hayvanlarınızın neler yaptıklarını merak ediyor ve onları kontrol etmek mi istiyorsunuz? Artık sadece değerli can dostlarınızı görmekle kalmayacak, onlarla konuşabileceksiniz de!

Yeni İç Mekan Wi-Fi Kamera – HD, evinizin herhangi bir odasında bir rafın üzerinde göze çarpmadan, şık ve uyum içinde dururken siz de uzaktan evinizi kontrol etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Dış mekan kullanımı için Yale, gün boyunca gelip giden herkesi takip etmenize yardımcı olmak amacıyla All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamera ve CCTV Pro Wi-Fi Kamera – 4MP ürünlerini geliştirdi.

Kate Clark, ”İç mekan kameraları tüketicilerimizi ev içi güvenliğini sağlayacak şekilde tasarlanırken, dış mekan ürünlerimiz de görüntünün tamamına hakim olmalarını sağlamak üzere geliştirilmiş çözümlerdir. İster kapı girişi, ister evin içi, garaj ya da bahçe olsun, göz kulak olmak istedikleri her yere uygun bir çözümümüz var!” diye ekliyor.

Hareket algılama sayesinde siz evde olmasanız da kapıya gelenle konuşabileceksiniz
All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamerası, her eve uygun siyah ve beyaz renk alternatifleriyle satışa sunuluyor. Ürünün sahip olduğu hareket algılama ve gerçek zamanlı konuşma işlevleri sayesinde kuryenizle rahatça konuşabilecek ve artık hiçbir teslimatı kaçırmayacaksınız. Aynı zamanda yerleşik ışık ve sirenle, kapınıza gelen istenmeyen ziyaretçiler için etkin bir caydırıcılığa sahip olacaksınız.

Siz her zaman tetikte olamayabilirsiniz, ancak Yale CCTV Pro Wi-Fi Kamera – 4MP olur. Bu kamera, QHD 4MP aralığındaki en yüksek kalitede video görüntüsüne sahiptir. HD canlı görüntüleme ve gelişmiş gece görüşü, günün hangi saati veya hava ne kadar kötü olursa olsun, görüntünün daima net olmasını sağlar. İhtiyacınız olan seçenekler için özelleştirilebilir algılama özelliği ile evinizdeki belirli alanları izleyebilirsiniz.

Amazon Alexa veya Google Asistan gibi önde gelen sesli asistanlarla kapıya gitmenize gerek kalmadan iletişim kurabilirsiniz

Harika bir kullanıcı deneyimine ek olarak tüm yeni Yale kameralarınızı, Amazon Alexa veya Google Asistan gibi önde gelen sesli asistanlarla kontrol edebilir ve yoğun temponuzu biraz olsun kolaylaştırmak için en sevdiğiniz ekran özellikli akıllı hoparlörde bile görüntüleyebilirsiniz. Mutfakta meşgulseniz veya çocuklarınızı uyuturken, kapıda kimin olduğunu görebilir ve kapıya gitmenize gerek kamadan misafirinizle iletişim kurabilirsiniz.

Kate Clark “Artık evimizde ya da evden çalışırken her zamankinden daha fazla zaman geçiriyoruz. Bir Zoom görüşmesi sırasında bile evinizi kontrol edebilmeniz, diğer odadaki aile bireylerinizi ve evcil hayvanlarınızı görmeniz, çalan kapıya cevap verebilmeniz, kısacası huzur içinde çalışmaya devam edebilmeniz artık mümkün.” şeklinde özetliyor.

Yale Wi-Fi Kamera yelpazesi hakkında daha fazla bilgi için  www.yale.com.tr tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönder

four × three =