Annenizin saçlarına ışıltıyı katarak, maksimum derecede bakım ve koruma sağlayacak Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici Anneler Günü için en iyi hediye olacak!

Kişisel bakımına dikkat eden kadınların tercihi Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, annenize bu yıl en iyi hediyeyi sunmanız için raflardaki yerini aldı. Saç bakımında en iyi kaliteyi arayanlar için özel olarak üretilen Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş olduğundan saçlarda maksimum koruma ve bakım sağlıyor.

Geliştirilmiş seramik plakaları ile daha pürüzsüz ve parlak saçlara ulaşmanızı sağlayan Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, 150°C – 230°C arasında 5 ısı ayarı, 15 saniyede hızlı ısınma özelliği ve saçın nem oranını saniyede 8 kez ölçen patentli akıllı ısı koruma sensörü ile kuaför kalitesindeki saçlara kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"