Aloe Vera üreticilerinden LR Health & Beauty, yeni çıkardığı Aloe Via Çocuk serisi ile küçükleri eğlenceli bir maceraya davet ediyor…

Maymun Andy ile kaplan Tom’un arkadaşlığı sayesinde, minikler bundan böyle banyoya kendiliklerinden koşacak, yatmadan önce diş fırçalamayı iple çekecekler! Serinin iki ürünü olan 3’ü 1 arada Şampuan ve Diş Macunu, eğlenceli özel ambalajlarının yanında, annelerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir içerikten oluşuyor.

%30 Aloe Vera jel, pantenol ve organik şeftali ektresi içeren ve meyvemsi kokusu ile maymun Any sayesinde küçüklerin kalbini çalan “Aloe Vera Kids Çocuklar için 3’ü 1 arada Saç ve Vücut Şampuanı”, saçı koruyup kolay taranmasını sağladığı gibi, saç derisinin yanı sıra tüm cildi de nemlendirme özelliğine sahip.

Serinin diğer ürünü olan “Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu” da %38 Aloe Vera jel içeriği ve çocuk odaklı florür seviyesi ile dişleri temizlediği gibi diş etlerinin bakımını da yapıyor. Ksilitol diş çürümesine karşı koruyucu etki yaparken, kalsiyumla da küçüklerin diş minesi güçlendiriliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"