Birbirinden etkili ürünleriyle beğenilen yerli marka Sinoz, şimdi herkese özel yeni ve etkili Kırmızı Jel ile kaslarda anında rahatlık ve ferahlık hissi sunuyor. Hızlı masaj etkisi ile bölgesel rahatlama sağlayan Sinoz Kırmızı Jel herkesin vazgeçilmezi olacak! Hayatın koşuşturmacası, stresli süreçler, ani gelişen durumlar derken gün içerisinde bedenimiz de zihnimiz gibi hızla gelişen olaylar karşısında biraz yavaşlama sinyallerini hissettiriyor. Ani sırt ve omuz ağrıları, kol ve bacaklarda kramplar derken bedenimiz aktif koşturmaca karşısında biraz mola vermeye ihtiyaç duyuyor. Bu ve benzer pek çok bizi hayatın maratonundan alıkoyan sızılar karşısında Sinoz, yeni ve efektif ürünü Kırmızı Jel ile anında masaj ve ferahlama etkisi sağlıyor.

Kırmızı masajın ferahlatıcı ve rahatlatıcı etkisini anında hissedin!
Her zaman yeni ürünleri ile kadınların beğenisini kazanan yerli marka SİNOZ, bu defa erkeklerin de beğenerek kullanacağı etkili bir ürün geliştirdi. SİNOZ Kırmızı Jel, vücudunuzda rahatsızlık hissi veren kol, bacak, omuz ve sırt gibi bölgelerde kısa bir masajın aktif etkilerini yansıtıyor.

Sinoz Kırmızı Jel (Masaj Jeli), içeriğindeki kırmızı asma yaprağı, atkestanesi ve arnika ekstratı; masajın deriye nüfuz edici etkisiyle kaslarda anında rahatlama hissi sağlıyor. Kaslarda ilgili bölgelere sıcaklık ve serinlik hissi veren mucizevi jel ile hayat istediğiniz tempoda devam ediyor.

Sinoz ve ürünleriyle ilgili detaylı bilgi ve kampanyalara www.sinoz.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"