Oğlunun bağışıklık sorununa çözüm bulmak amacıyla 2013 yılında üretimine başladığı propolisi herkese ulaştırma hayaliyle harekete geçen başarılı kadın girişimci Arı Ürünleri Uzmanı Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı, 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te BEE’O Propolis’i kurarak Türkiye’nin ilk yerli propolis üreticisi oldu. Geçtiğimiz sene 10. yılını kutlayan ve Anadolu propolisi denince ilk akla gelen BEE’O kendi kategorisinde fark yaratan inovatif çalışmaları, yepyeni cilt bakım kategorisi ile ilgi uyandırırken 31 Mayıs’a kadar devam eden Anneler Günü avantajlarıyla da mutlu ediyor.

Anneleri özel hissettirmenin en doğal yolu BEE’O’da diyen BEE’O anneleri mutlu eden avantajlarını Mayıs’ın sonuna kadar devam ettiriyor.

BEE’O Propolis’in özel olarak hazırladığı Anneler Günü Güzellik Paketi ve Anneler Günü Bağışıklık Paketi, farklı ihtiyaçlar için yenilikçi ve doğal alternatifler sunuyor. Her siparişte Yüz Masaj Aleti Jade Roller hediyesi ve BEE’O Hediye Kutusu ile sunulan BEE’O Anneler Günü Güzellik Paketi ve BEE’O Anneler Günü Bağışıklık Paketi, anneleri mutlu ediyor. BEE’O Anneler Günü Hediye Paketleri, “sadece 1 gün değil, her gün Anneler Günü” vurgusu ile, 31 Mayıs’a kadar www.beeo.com.tr ‘de %25 indirimle satışa devam ediyor.

Güzellik Paketi ile Arılardan Cildinize Eşsiz Bir Dokunuş…
BEE’O Anneler Günü Güzellik Paketinin içeriğinde, BEE’O Arı Zehirli Anti-Aging Yüz Serumu, BEE’O Yüz Güneş Kremi, BEE’O Propolis Kara Mürverli Dudak Koruyucu ve BEE’O S.O.S. Yoğun Bakım Kremi bulunuyor.

BEE’O APIBEAUTY Arı Zehirli Yüz Serumu: İçeriğindeki arı zehri, Anadolu Propolisi (A.P.E)® ve ham bal ile yaşlanma ve kırışıklık belirtilerine karşı etkili bir şekilde mücadele eder, cilt elastikiyetini arttırmaya yardımcı olur.

BEE’O APICARE Yüz Güneş Kremi: İçeriğindeki Anadolu Propolisi (A.P.E)® ve non-nano mineral çinko ile SPF 50++ / PA++++ UVA ve UVB koruması ile güneşten korunmanın en doğal formülünü sunar. Makyaj bazı olarak kullanılabilen formülü, ciltte beyazlık bırakmaz.

BEE’O APICARE Kara Mürverli Dudak Koruyucu: İçeriğindeki Anadolu Propolisi (A.P.E)®, ham bal, E vitamini ve kara mürver ile kurumuş dudaklara besleyici ve doğal bir bakım sağlarken aynı zamanda doğal bir renk verir.

BEE’O APICARE S.O.S. Yoğun Bakım Kremi: İçeriğindeki Anadolu Propolisi (A.P.E)®, arı sütü, ham bal, zeytinyağı, mineral çinko, B5 ve E vitamini ile cildi nemlendirir, besler ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı olur.

Anneler Günü Güzellik Paketi 31 Mayıs’a kadar %25 indirimli fiyatıyla 1.764,60 TL yerine 1.322,90 TL. Hemen sipariş vermek için www.beeo.com.tr ‘yi ziyaret edin.

Bağışıklık Paketi ile Hayatınıza Değer Katın…
BEE’O Anneler Günü Bağışıklık Paketinin içeriğinde, BEE’O Polen, BEE’O Propolis Damla, BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı ve BEE’O Propolis Kolajen Shot bulunuyor.

BEE’O Polen: Literatürde “Tam Gıda” olarak bilinen polen, bileşimindeki lifler, vitaminler, mineraller, aminoasitler, fenolik ve flavonoid maddelerle çok değerli bir arı ürünüdür. İçeriğindeki doğal demir ve çinko, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

BEE’O Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nden uzmanlar tarafından geliştirilen patentli özütleme yöntemi ile elde edilen saf Anadolu propolisini %20 oranında içerir. Günde 20 damla ile annelerin beslenmesine değer katacak olan BEE’O Propolis Damla, yoğurt, bal, pekmez gibi gıdalarla birlikte tüketilebilir.

BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Yetişkin Karışımı: Propolis, arı sütü ve ham balın tüm besleyiciliğini bir arada sunar. Yüksek polifenol, 10-HDA ve royalaktin içeriği ile lezzetli, besleyici ve doğaldır.

BEE’O Propolis Kolajen Shot: Güzelliğinize güzellik katmanın sırrı arılardan geliyor! 6500 mg tip 1 ve tip 3 hidrolize kolajen peptitleri, C vitamini ve Anadolu Propolisi (A.P.E)® ile formülize edilmiştir. C vitamini, cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur.

Anneler Günü Bağışıklık Paketi 31 Mayıs’a kadar %25 indirimli fiyatıyla 1.034,60 TL yerine 775,90 TL. Hemen sipariş vermek için www.beeo.com.tr ‘yi ziyaret edin.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"