Molped’den hijyenik ped dünyasına büyük yenilik: Üzerinde bakteri oluşumunu engelleyen antibakteriyel koruyucu ile işlenmiş Molped Extra Hijyen! İnovatif yaklaşımıyla kadınların dünyasına daha fazla konfor, rahatlık ve hijyen sunan Molped, geliştirdiği antibakteriyel koruyucu ile işlenmiş Molped Extra Hijyen ile artık beklentilerin de üzerinde bir hijyen sunuyor. Kişisel hijyen ve temizliğin daha önemli olduğu bugünlerde regl dönemindeki hijyeni de en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen marka, geliştirdiği antibakteriyel emici bölgesi ile ped üzerinde bakteri oluşumunu engelliyor. Molped Extra Hijyen, bakteri oluşumunu da önlüyor.

Regl döneminde kadınların en çok hassasiyet gösterdiği başlıklar arasında yer alan koku oluşumuna çözüm olan Molped Extra Hijyen; hijyenik, temiz, özgüvenli ve rahat hissettiriyor. Bakterinin neden olduğu kötü koku oluşumunu antibakteriyel koruyuculu yeşil orta bölgesi sayesinde engelliyor.

Molped Extra Hijyen, bakteri tutmayan ambalajıyla da Türkiye’de bir ilk. Maksimum hijyen sağlayan ambalajıyla dikkat çeken antibakteriyel ped, üretim hattında da yine bir ilke imza atarak UV-C ile dezenfekte edilerek paketleniyor. Pedin üst yüzeyindeki koruyucu tabaka sayesinde de pedi çamaşıra yerleştirirken pedin el ile teması engellenmiş oluyor.

Normal, uzun, gece seçenekleri sunan Molped Extra Hijyen, günlük ped olarak da karşımıza çıkıyor. Üzerinde bakteri oluşumuna engel olan ped, kadınların günlük hijyenini sağlıyor.

Yorum Gönder

four × 1 =