Nilco Handforte Plus 725 antibakteriyel sıvı el sabunu, etkili içeriğiyle ellerinizi bakterilerden %99 arındırıyor. Koronavirüs pandemisi ile birlikte hassas hale gelen ve değişen hijyen alışkanlıklarının, bundan sonraki dönemde kalıcı olarak devam etmesi öngörülüyor. Özellikle uzmanların üzerinde en çok durduğu el hijyeni konusu, günlük rutin alışkanlıklar arasındaki önemini daha da artırdı. El yıkama alışkanlığına genç, yaşlı tüm bireyler artık daha çok önem gösteriyor.

Güvenilir Alman teknolojisi ile ürettiği hijyen ürünleri ile dikkat çeken Nilco, ürettiği antibakteriyel sıvı el sabunu ile virüs ve bakterilere karşı yüzde 99 koruma etkisi sağlarken, özel içeriği ile ellere herhangi bir zarar vermiyor.

Nilco Handforte Plus 725, güçlü formülü ile elleri klasik sabunlara göre daha fazla koruyor. Parfüm, boya, paraben, silikon gibi kimyasallar içermeyen ürün, istenilen sıklıkla çocuk, yetişkin ve yaşlı bireyler tarafından güvenle kullanılabiliyor.

Nilco Handforte Plus 725 antibakteriyel sıvı el sabunu, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan “Biyosidal” ruhsatlı ürünler listesinde bulunuyor. Biyosidal ruhsatı, test edilen zararlı organizmalar üzerindeki etkinliği kanıtlanmış ve ilgili laboratuvar testlerinden başarıyla geçen ürünlere verilmektedir.

Yorum Gönder

eighteen − sixteen =