Şehrin yeni buluşma noktası, gastronomi ve sanat durağı Polat Piyalepaşa Çarşı; 10 Aralık’tan itibaren Antika Pazarı ile ziyaretçilerini bekliyor. İstanbul’un kalbi Beyoğlu’na konumlanan, açık hava alışveriş merkezi konseptinde konforlu ve rahat bir deneyim sunan Polat Piyalepaşa Çarşı; Çukurcuma Müzayede Kültür ve Sanat Evi ile iş birliği yapıyor. 10 Aralık Cumartesi’den itibaren Antika Pazarı ile başlayacak olan iş birliği çerçevesinde Çukurcuma Müzayede Kültür ve Sanat Evi 10 Ocak’a kadar Polat Piyalepaşa Çarşı’nın misafiri olacak.

Yaşanmışlık ve özel hikayelerle dolu antik ve rüstik en özel koleksiyon ve eserler müzayede usulü ile Polat Piyalepaşa Çarşı’da!
Piyalepaşa İstanbul Hakkında: Gayrimenkul sektörünün öncü oyunculardan biri olan Polat, 65 yılı aşkın tecrübesi ile hayata geçirdiği Piyalepaşa İstanbul sanat ve gastronominin yeni rotası olmaya devam ediyor. Polat Piyalepaşa Çarşı karma konsepti, merkezi lokasyonu,otopark ve ferah mekanların avantajı ile sanat severlere konforlu ve keyifli bir sanat deneyimi sunuyor. Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine birkaç dakika mesafede yer alan Polat Piyalepaşa Çarşı, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın bir konumda.

Yüksek tavanlı ve geniş vitrinli mağazalarıyla açık havada alışveriş deneyimi sunan Polat Piyalepaşa Çarşı, çocuklara özel oyun deneyim alanları, sanatın öncü galerileri, zengin gastronomi kültürü oluşturduğu ikliminde sanatseverleri bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"