İki şirket, arabam.com Oto Ekspertiz ismiyle yola devam edecek… arabam.com ve EFT Oto Ekspertiz, güçlerini birleştirerek arabam.com Oto Ekspertiz adı altında hizmet sunacak. Nisan ayı itibarıyla yürürlüğe giren bu birleşmeyle birlikte iki şirket, bilgi ve deneyimleri kapsamında kurumsal ve bireysel müşterilerine oto ekspertiz hizmeti konusunda çözümler üretecek.

Bu birleşmenin ikinci el otomotiv sektörünü güçlendireceğinin altını çizen arabam.com CEO’su Arda Ayvaz, “EFT Ekspertiz, tarafsız, profesyonel ve detaylı hizmet ilkesini gelişmiş teknoloji ve yazılımla bir araya getiren bir marka. Türkiye’nin en çok tercih edilen ekspertiz firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen EFT Oto Ekspertiz’in arabam.com markası altında birleşmesi tüketicilere birçok avantaj sağlayacak. Türkiye’nin otomobil dikeyinde kurulan ilk ikinci el araç ilan platformu olan arabam.com olarak sunduğumuz hizmetlere oto ekspertizi de dahil ederek ikinci el araç sektöründe müşterilerimize birçok hizmeti tek çatı altında sunuyor olacağız.” dedi. Ayvaz, bu birleşmeyle büyümeyi ve ürün/hizmet çeşitliliğini artırmayı sürdüreceklerini belirtti.

Bu yeni yapılanmayla birlikte arabam.com Oto Ekspertiz Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Düzce, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon ve Yalova olmak üzere toplam 25 şehirde 56 ayrı noktada hizmet vermeye devam edecek. Ayrıca şirket, önümüzdeki dönemde ekspertiz alanında franchise modeliyle hizmet sunduğu nokta sayısını artırmayı hedefliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"