Argos in Cappadocia “Artist in Residence” projesi kapsamında gerçekleştirilen Art Goes Argos programının ikinci konuğu yönetmen/yazar Mu Tunç olacak. 1-4 Kasım’da düzenlenecek program kapsamında Mu Tunç, Argos in Cappadocia’nın farklı mekanlarında görsel bir ilham yolculuğuna çıkacak. İlk konuğu Sudi Etuz’un yaratıcısı Şansım Adalı’dan sonra Mu Tunç ile devam edecek olan Art Goes Argos programı, önümüzdeki dönemde de farklı sanatçıları ağırlamaya devam edecek.

Argos’un hikayesinden ve Kapadokya’nın büyülü coğrafyasından ilham alan “Artist in Residence” projesi ikinci konuğuyla devam ediyor. İlk olarak 23-26 Ağustos’ta gerçekleştirilen ve Sudi Etuz’un yaratıcısı Şansım Adalı’nın ağırlandığı Art Goes Argos programının ikinci konuğu yönetmen/yazar Mu Tunç olacak. Mu Tunç, 1-4 Kasım tarihleri arasında Argos in Cappadocia’ın farkı mekanlarında ilham yolculuğuna çıkacak. Aynı zamanda Leica Türkiye’nin marka elçisi olan Tunç, Argos in Cappadocia’ın bulunduğu coğrafyayı yansıtan mistik atmosferini deneyimleyecek. “Artist in Residence” programı pek çok farklı konuğuyla önümüzdeki yıl boyunca da devam edecek.
Program kapsamında Mu Tunç, Argos in Cappadocia’da ilham yolcuğuna çıkacak ve Müze Salonu, Bezirhane, Şapel, Monks ve Güvercinlik Vadisi’nin eşsiz manzarası gibi belirleyeceği pek çok ilham noktasında çalışmalarını ortaya çıkaracak.

Argos in Cappadocia “Artist in Residence” ile misafirlerine; zengin bir tarih, eşsiz güzellikte manzaralar, yöresel ürünler ve geleneksel tariflerle hazırlanan menüler, otantik dekorasyonla buluşan mimarinin yanı sıra sanatla zenginleştirilmiş bir konaklama sunuyor. Argos in Cappadocia misafirleri konaklama yolculuğu süresince her detayı ile bütünsel bir deneyim yaşıyor.

Yaratıcılığı özgür bırakacak ilham verici bu hikayenin bir parçası olmak, her sabah yeni bir rüyaya uyanmak ve eşsiz anılar biriktirmek isteyenler Art Goes Argos programı kapsamında Argos in Cappadocia’da yerlerini şimdiden ayırtabilir.

Yorum Gönder

four + 10 =