Geliştirdiği inovasyon ödüllü patentli özütleme yöntemiyle ve yaptığı projelerle ulusal ve uluslararası arenada 38 farklı ödüle layık görülen BEE’O Propolis; arı zehri, arı sütü, ham bal ve propolisi bir araya getirerek. BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING serisini geliştirdi. BEE’O APIBEAUTY serisinin tamamen doğal besleyici kremi ve serumları ile daha canlı ve daha genç bir cilde kavuşmak artık hayal değil.

BEE’O APIBEAUTY ANTI-AGING serisi içeriğindeki arı zehri ve arı sütü ile cilt bariyerinizi güçlendiriyor, renk tonunu düzenliyor ve pürüzsüz bir görünüm veriyor. İnce çizgilerin kaybolmasına yardımcı oluyor. BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING serisi Anadolu propolisi, ham bal ve değerli bitkisel yağlar ile cilt bakımınızı sağlarken lekeli görünümün azalmasına destek oluyor. BEE’O APIBEAUTY cilt bakımına özen gösteren kişilerin en doğal tercihi.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Göz Çevresi Serumu; İçeriğindeki Anadolu propolisi, ham bal ve doğal bitki özleri ile cildin nem dengesinin korunmasını sağlar. Arı zehri ve hyoluronik asit düzenli kullanımında cildin sıkılaşmasını sağlayarak göz çevresindeki ince çizgileri azaltır. Sabah ve akşam gözlerinizin iç köşesinden dış köşesine doğru parmak uçlarınızla nazikçe uygulanması önerilir, hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Yüz Serumu; İçeriğindeki arı zehri, doğal bitkisel yağlar ve değerli vitaminler ile cilt bariyeri fonksiyonunu destekler. Sabah ve akşam yüzünüze dairesel hareketlerle uygulanması önerilir, hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Yüz Bakım Kremi; İçeriğindeki arı sütü ile cilt bariyerini güçlendirirken ham bal, aloe vera ve zeytinyağı cildi besler, nem dengesini sağlar. Sabah ve akşam yüzünüze dairesel hareketlerle uygulanması önerilir, hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

BEE’O Propolis AR-GE merkezinde uzmanlar tarafından geliştirilen doğal ve temiz bu formüller dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, GDO ve renklendirici içermez.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"