Günümüzde yoğun iş temposu stresi de beraberinde getiriyor, streste pek çok insanın karşılaştığı mide yanması ve sindirim problemleri gibi rahatsızlıklara yol açabiliyor. Humanis’in Tüketici Sağlığı alanında kullanıma sunduğu Asido, içeriğindeki kalsiyum sayesinde mide asidini kontrol altına alarak sindirim enzimlerinin doğal işleyişine destek olup, günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelerek stresin yarattığı mide sorunlarına çözüm sunuyor!

Stresten kaynaklanan mide sorunları günlük hayatın bir parçası haline gelmiş durumda. Bu problemlerde sindirim sisteminin doğal işleyişini bir hayli etkiliyor. Mide yanması gibi mide sıkıntıları ve sindirim sorunları, birçok insanın deneyimlediği sıkıntılardan sadece birkaçı. Bu tür dertlere yardımcı olabilen ürünler, içeriğindeki özel bileşenlerle mide asidini kontrol etmeye ve sindirim sistemini desteklemeye yardımcı olarak günlük hayatta önemli bir rol oynayabiliyor. Asido, mide yanması ve sindirim problemlerinin önlenmesine hızlı ve etkin bir çözüm sunuyor.

Türkiye’de ilk kez Nane, Tropic ve Frutti tatlarıyla farklı lezzet alternatifleri sunan Asido çiğneme tabletleri, stresten dolayı oluşan mide yangınlarını önlemek için vazgeçilmez bir çözüm oluyor.

“Asido ile Günün Her Anında Miden Koruma Altında!”
Doğal ve etkili formülü sayesinde günlük hayatta mide sorunu yaşayan veya mide sorunu yaşamaya aday herkes Asido çiğneme tabletlerini evde, ofiste, sporda, günlük hayatın her alanında çantasından ayıramayacak!

İlaç değildir. Takviye edici gıdadır. Gıda takviyeleri normal beslenmenin yerini tutmaz. Kalsiyum; sindirim enzimlerinin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"