Yüzeylerdeki etkin temizlik performansıyla efsaneleşen Asperox Sarı Güç’ün, bu kez de kalorifer peteklerinin temizliğinde gösterdiği mahareti konu edinen yeni reklam filmi, TV ve dijital mecralarda yayına girdi.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve yüzde 51 pay ile açık ara pazar lideri olan sprey temizlik markası Asperox Sarı Güç, mutfak yüzeylerinden motosiklete, otomobilden bahçe mobilyalarına kadar birçok yağlı kirli yüzeyde ispatladığı mucizevi etkisini yeni bir yüzeyde daha kanıtladı. Bu kez temizliği en zorlu yüzeylerden olan kalorifer peteklerinde marifetini sergileyen Asperox Sarı Güç, yeni reklam filminde üstün performansını kendine has, dikkat çekici üslubuyla aktarıyor.

İkonikleşen müziği ile ilk yayınlandığı andan itibaren seyircinin hafızasına yerleşen Asperox Sarı Güç, reklamların performanslarının ölçümlendiği AdWatch araştırmasında iki yıldır en çok hatırlanan ve konuşulan reklam filmi seçiliyor. Tüketicisinin gücüne güç katarak hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Asperox, “Günümüzde Türkiye’de 5 saniyede bir…” repliği ile başlayan yeni reklam filmi ile kamu spotu algısı yaratıp merak uyandırdıktan sonra yine eğlenceli iletişim tonuyla devam ederek seyircinin aklında kalmaya ve tüketiciye ürünün performansı ile ilgili net bir mesaj vermeye odaklanıyor. Asperox’un şimdiye kadar yayınlanan tüm reklam filmleri, VMLY&R imzası taşıyor.

Reklam filmi linki:
https://www.youtube.com/watch?v=cq7clV2Yrc4

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"