Dagi ile doğaya sahip çık, fark yarat… Denizlerde bulunan atıkların geri dönüşümüyle elde edilen ipliklerden üretilen yeni plaj koleksiyonu ile Dagi, gezegene şefkatli bir dokunuşta bulunuyor.

Kaliteli ve konforlu giyimin öncü markası Dagi, Recycle koleksiyonu ile denizlerde bulunan atıkların geri dönüşümüyle elde edilen ipliklerden üretilen plaj koleksiyonunu sunarak doğaya sahip çıkıyor. Geri dönüştürülebilir malzemeleri plaj koleksiyonunda kullanarak, aynı zamanda hem denizlerin plastikten arınmasına hem de deniz canlıları için tehlike arz eden plastik kirliliği ile savaşılmasında rol alıyor.

Dagi Recycle koleksiyonu ile şıklığın sürdürülebilir halini sunuyor
Geri dönüştürülmüş iplikler kullanılarak üretilen Dagi Recycle koleksiyonu ile kullanıcılar, hem aradıkları stile uygun ürünleri buluyor, hem de doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyor. Sürdürülebilir seçimler yapmayı önemseyenlere, bu koleksiyonda neon renkler ile düz ve dokulu kumaşlardan üretilen bikini ve mayolar sunuluyor.

Aynı zamanda nefes alabilen kumaşlarla üretilen parçalar ile cildin taze ve kuru kalmasına yardımcı olunup nem kontrolüne de destek olunuyor.

Birbirinden farklı mayo ve bikini seçenekleri, cazip alışveriş fırsatlarıyla https://www.dagi.com.tr ve Dagi mağazalarında sahiplerini bekliyor.

Yorum Gönder

one + 1 =