Nesillerdir annelerin 1 numaralı tercihi olan Dalin, hassas ciltlere daha fazla nem ve yumuşak dokunuş sağlamak için avokado özü ile zenginleştirilen “Nem ve Koruma” serisini sunuyor. Seride “Saç ve Vücut Şampuanı”, “Bebek Yağı”, “Vazelin” ve “Bebek Sabunu” bulunuyor.

Dalin, içerdiği avokado özü ile, bebeklerin hassas ciltlerine daha fazla nem veren yeni serisi “Nem ve Koruma”yı annelere sundu. Dalin Nem ve Koruma Serisi, cildi nemlendirme etkisi ile öne çıkan avokado özü ile, ilk günden itibaren bebeklere nazik bakım yapıyor, her zamankinden fazla nem sağlayarak cilt bariyerinin güçlenmesini sağlıyor. Seride, %98’i doğal kökenli, paraben, boya, SLS, SLES, alkol içermeyen bebek şampuanı, etkin nemlendirme sağlayan Bebek Yağı, neme ihtiyaç duyan bebek ve yetişkin ciltleri için vazelin ve bebek sabunu bulunuyor.

Yeni doğandan itibaren tüm çocukların yanı sıra yetişkinlerin de kullanabileceği Dalin Nem ve Koruma serisi, neme ihtiyaç duyan ciltlerin en büyük yardımcısı oluyor.

Dalin Nem ve Koruma Bebek Şampuanı
İçerdiği avokado özü ve %98 doğal kökenli içeriği ile ilk günden itibaren bebek ve çocukların ciltlerine nazik bakim yapan Dalin Nem ve Koruma Saç ve Vücut Şampuanı, kolay durulanması, paraben, SLS, SLES, alkol, phenoxyethanol, silikon içermemesi, dermatolojik ve oftalmolojik olarak etkinliği kanıtlanmış, göz yakmayan, hipoalerjenik formülü ile bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak geliştirildi. Banyo keyfine keyif katan Dalin Nem ve Koruma Saç ve Vücut Bebek Şampuanı, 400 ml’lik ambalajlarda satışa sunuluyor.

Etkin nemlendirme sağlayan Dalin Nem ve Koruma Bebek Yağı
İçerdiği avokado yağı ile etkin nemlendirme sağlayan Dalin Nem ve Koruma Bebek Yağı, boya, paraben, alkol içermemesi, hipoalerjenik olması ile öne çıkıyor. Avokado yağının cilt bariyerini koruma özelliğinden faydalanan Dalin Nem ve Koruma Bebek Yağı, hassas bebek ciltlerinin ihtiyaç duyduğu nemi fazlasıyla sağlıyor.

Vazelin Avokado Yağlı yeni doğan bebeklere ekstra bakım
Yeni doğandan itibaren bebek ve çocukların olduğu kadar büyüklerin ciltlerinin de nem ihtiyacını karşılayan Dalin Vazelin, avokado yağlı yeni formülü ile daha da doğal bakım sunuyor.

Nazik ciltlere nazik bakım; Dalin Nem ve Koruma Bebek Sabunu
Doğal kökenli yeni içeriği ile ilk günden itibaren bebeklere doğanın saflığını sunan Dalin Bebek Sabunu, şimdi de Nem ve Koruma serisinde yer alan Avokado yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle nazik ciltlere bakım yapmaya devam ediyor. Klinik testlerle yumuşaklığı kanıtlanan, kolayca durulanan, paraben, SLS, SLES, phenoxyethanol, silikon içermeyen, hipoalerjenik Dalin Nem ve Koruma Bebek Sabunu, hoş kokusuyla da dikkat çekiyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"