Avon, temsilcilerine teknolojik imkanlar sunma hedefiyle hayata geçirdiği Avon On mobil uygulamasını yeniledi. Avon On mobil uygulaması ile temsilciler müşterileriyle daha güçlü bir iletişim kurma fırsatı bulurken, sipariş süreçleri de hızlı ve kolay bir hale geliyor.

Dünya doğrudan satış devi Avon, güzelliğin gücünü kadınların faydasına kullanmak için çalışmalarını ve yatırımlarını sürdürüyor. Son dönemde birçok yeni dijital hizmeti ve ürünü hayata geçiren şirket, çeşitli avantajları aynı anda sunan Avon On mobil uygulamasını yenileyerek temsilcilerinin kullanımına sundu.

Avon temsilcileri Avon On mobil uygulamasının içerisinde bulunan Avon İnteraktif Kataloğunu müşterileriyle hızlıca paylaşıp aynı anda birden çok sipariş alabiliyor. Uygulama aynı zamanda müşterilerinin siparişlerinin direkt istedikleri adrese gönderilmesini sağlarken, medya kısmında yer alan içerikleri hızlı ve kolay şekilde temsilcilerin sosyal medya hesaplarından paylaşabilmesine de olanak sunuyor.

Avon On uygulaması, App Store yada Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamayı kullanan Avon temsilcileri her 100 TL’lik müşteri siparişlerinden yaklaşık 19 Avon Para, satış liderleri ise 19 TL kazanç sağlıyor.

Yorum Gönder

11 − four =