A|X Armani Exchange ve EA7 Emporio Armani mağazaları, dünyada bir ilke imza atarak; City’s AVM içerisinde aynı çatı altında buluştu. Mağazalar, Türkiye’de birçok markanın temsilciliğini yapan Çiçek Grup bünyesinde açıldı. Giorgio Armani Group çatısı altında yer alan 2 ayrı marka ilk defa aynı metrekarede buluştu. 2 katlı mağazanın bir katı EA7 Emporio Armani koleksiyonuna ayrılırken, diğer katında A|X Armani Exchange koleksiyonu moda severlerle buluşuyor.

Sokak Stilini Gardıroplara Taşıyan Marka; A|X Armani Exchange
Armani’nin minimalist ve iddialı tasarım dilinin yansıtıldığı mağazalarda, erkek ve kadın kıyafet koleksiyonlarının yanı sıra, ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonları da yer alıyor. 1991 yılında doğan, Giorgio Armani Group portföyündeki markaların en dinamiği ve gençlerin dünyasıyla her zaman uyum içinde olan A|X Armani Exchange, mağaza içerisinde yer alan özel led ekran kullanımları ve ışıklandırmalarıyla da bu ruhu yansıtıyor.

Sokak şıklığı, kültürü, dansı ve müziğinden esinlenerek yaratılan koleksiyonlarda Armani tasarım ruhu daha ulaşılabilir bir platformda sunuluyor. Sıra dışı renk kullanımları, temiz, güncel çizgilere sahip modern stiller, denimin ruhunu taşıyan tasarımlar ve farklı kumaş kombinleri koleksiyonlarda öne çıkıyor.

Spor Tutkusunu Tasarıma Dönüştüren Marka: EA7 Emporio Armani
Giorgio Armani Group’un sportif markası EA7 Emporio Armani mağazasında ise; spor salonlarından, kişisel zamana uzanan teknik alt yapılarla desteklenmiş, fonksiyonel, trend ve ilham verici tasarımlar yer alıyor. Sporu ve aktif yaşamı hayatının merkezine alan kişiler için tasarımlar sunan EA7, rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlayan giysiler sunuyor.
Koşudan, golf, futbol, tenis, basketbol ve kayağa kadar birçok spor dalına yönelik teknik altyapılı kıyafet, ayakkabı ve aksesuarın yer aldığı mağazada kadın ve erkek spor modası adına geniş bir koleksiyon sergileniyor.

Dünya Moda Devlerinin Temsilcisi; Çiçek Grup
A|X Armani Exchange ve EA7 Emporio Armani mağazaları, temelleri 35 yıl önce atılan ve Türkiye’de birçok yabancı moda markasının temsilcisi olan Çiçek Grup tarafından açıldı ve gelecek dönemde prestijli AVM’lerde açılmaya devam edecek. İstanbul Havalimanı’nda 3 olmak üzere Türkiye genelinde 35 farklı mağazada dünya markalarını buluşturan Çiçek Grup bünyesinde, Giorgio Armani Grubu altında bulunan Emporio Armani, EA7 Emporio Armani, A|X Armani Exchange yer alıyor.

Özellikle İtalyan, Fransız ve Amerikan ulaşılabilir lüks markalarını, dikkat çekici ve kolay alışveriş deneyimi sunan monobrand mağazaların yanı sıra kurucusu olduğu Brandy’s mağazalarında da müşterileriyle buluşturan grubun portföyünde yer alan diğer markalardan bazıları; Versace Jeans Couture, Karl Lagerfeld, Donna Karan, Replay, Hugo Boss, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Pandora ve Burlington.

2023 sonunda yaklaşık 40 mağazayla yoluna devam etmeyi hedefleyen Çiçek Grup, moda devlerini Türkiye sokaklarına taşımaya emin adımlarla devam edecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"