AXA Sigorta yeni mobil uygulaması AXAFit ile müşterilerinin daha sağlıklı bir yaşam sürmesine destek oluyor. Uygulama oksijen seviyesi, nabız, kalori, günlük adım sayısı ölçümlemenin yanı sıra #DoktorDerki ile doktorlardan görüş alma imkanı da sunuyor.

Bir sigortacılık uygulamasından çok daha fazlasını sunan AXAFit ile AXA Sigortalı olduğunuzda poliçelerinizi ve taleplerinizi görüntüleyebilir, anlaşmalı kurumları görüp hastane randevusu almakla birlikte faturalarınızı uygulama üzerinden gönderebilir, nöbetçi eczanelere ulaşabilir, tek tıkla ambulans çağırıp, müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için oksijen seviyesi, nabız, kalori ölçümleme gibi fonksiyonların yanı sıra uygulama, kullanıcıların günlük adımlarını sayıyor ve daha aktif yaşamaya yönlendirecek egzersiz, fitness ve meditasyon önerileri de sunuyor.

Axa Sigorta’nın DoktorDerki uygulaması ile yaptığı iş birliği sayesinde alanında uzman doktorlara 7/24 ulaşıp gerçek zamanlı olarak tavsiye ve görüş de alabilirsiniz.

Yorum Gönder

17 − 4 =