Ariş Pırlanta, Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırladığı yeni koleksiyonu “Ay – Yıldız” ile cumhuriyet coşkusunu ve sevincini eşsiz takılarına yansıtıyor. Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırlanan koleksiyon zarif olduğu kadar şık modellerdeki kolye, bileklik ve küpelerden oluşuyor.

Cumhuriyet coşkusunu takılarına yansıtan Ariş pırlanta, 29 Ekim’e özel “Ay-Yıldız Koleksiyonu”nu hazırladı. Ariş Pırlanta’nın olağanüstü işçiliği ile hayat bulan “Ay – Yıldız Koleksiyonu” vatan aşkının mücevher ışıltısıyla birleştiği göz kamaştıran tasarımlardan oluşuyor. Koleksiyon, gururla taşıyacağınız kolyeler ve rozetlerin yanı sıra zarif olduğu kadar şık modellerdeki kolye, bileklik ve küpelerden oluşuyor.

Anlamı derin bir koleksiyon
Ariş, Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırladığı yeni koleksiyonu “Ay – Yıldız” ile cumhuriyet coşkusunu ve sevincini eşsiz takılarıyla yaşatırken, aynı duyguları sevdiklerinize hissettirmenin de en güzel seçeneğini sunuyor. Pırlanta ile harmanlanarak gümüş ve altından yapılmış olan koleksiyondaki parçalar, cumhuriyete olan bağlılığını ve vatan sevgisini göstermek isteyenlerin vazgeçemeyeceği takılar arasında yer alacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm koleksiyon ve ürünleri, www.arispirlanta.com ve Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"