Medikal ürünlerdeki başarısıyla öne çıkan b-good, çocuklar için özel olarak tasarlanmış desenli yara bantları ile dikkat çekiyor. Nefes alabilen ve suya dayanıklı b-good Cool serisinin üç farklı konseptte tasarlanan Cool Girl, Cool Boy ve Cool Kids desenli yara bantları eczanelerde satılıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle medikal sektörün öncü markalarından b-good, çocuklar için özel olarak tasarlanmış yara bandı serisiyle ufak kazaları eğlenceli hale getiriyor. b-good Cool serisi, suya dayanıklı ve hava geçirgen özelliği sayesinde yaraların kısa sürede iyileşmesine yardımcı oluyor. Yaralı bölgeyi suya, toza ve kire karşı koruyarak bakteri geçişini engelleyen Cool Girl, Cool Boy ve Cool Kids yara bantları birbirinden farklı desenleriyle çocukların ilgisini çekiyor.

Cool Çocuklar için b-good Cool Yara Bantları
Yaralı cilt yüzeyini bakteri geçişinden koruyan yara bantları, çocuklara özel tasarımlarıyla renkli bir dünya sunuyor. 2018 yılında Türkiye’de ilk su geçirmez yara bandını piyasaya süren b-good, suya dayanıklı ve nefes alabilen özellikli bantlarıyla öne çıkıyor. Her tarza uygun eğlenceli desenleriyle b-good Cool serisi, Cool Girl, Cool Boy ve Cool Kids olmak üzere üç farklı konseptte sunuluyor. Cool Girl yara bandı, dans etmeyi ve resim yapmayı seven kız çocuklarına özel eğlenceli karakterleri yansıtırken, Cool Boy yara bandı spor yapmayı seven enerjik erkek çocukların vazgeçilmezi oluyor. Her çocuğa hitap eden b-good Cool Kids yara bandında hayvanlardan oyuncaklara, miniklerin hayal dünyasını süsleyen birbirinden renkli karakterler yer alıyor. 15 adetli kutularda satışa sunulan b-good Cool serisi çocuk yara bantlarına eczanelerden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"