Tüketicilerin sağlıklı yaşam partneri olmayı kendine misyon edinen Doğadan, Türkiye’nin ilk ve tek probiyotikli çayı ile özellikle mevsim geçişlerinde bağışıklığı desteklemeye ve sindirimi düzenlemeye yardımcı oluyor.

Tüm Türkiye’de satışa sunulan vegan beslenme için uygun kalorisiz Doğadan Probiyotikli Çayları; pratik kullanımı ile günlük rutininiz haline getirebilirsiniz. Türkiye’nin lider bitki ve meyve çayları markası Doğadan’ın, 45 yılı aşkın uzmanlığı ile tüketicilerle buluşturduğu probiyotikli çay, “Türkiye’nin ilk ve tek” probiyotikli çayı olarak tüketicilere farklı bir deneyim yaşatıyor.

Doğadan Probiyotikli Çay’ın içeriğindeki probiyotikler, dışındaki doğal koruyucu kalkan sayesinde sıcak suda etkisini kaybetmeden yaşamaya devam ederken, mide asitlerinden de etkilenmeden yalnızca bağırsağa ulaştıktan sonra aktif hale gelerek iyiliğini yayıyor. Aynı zamanda bu probiyotikler, tadı etkilemeyen bir yapıda olduğu için sevdiğiniz çay lezzetini değiştirmiyor. Doğadan Probiyotikli Çay’ları çeşitli ve dengeli bir beslenme düzeninin ve sağlıklı yaşamın bir parçası olarak günlük rutininize kolayca dahil edebilirsiniz.

Doğadan probiyotikli çayın 3 özel lezzetiyle her kupada bağışıklığınızı destekleyin. Doğadan, Probiyotikli Siyah Çay, Probiyotikli Açai Ananaslı Yeşil çay ve Probiyotikli Vanilyalı Rooibos Çayı seçenekleriyle probiyotik desteği almayı kolaylaştırıyor.

Probiyotik Siyah Çay: Klasik siyah çay lezzetinden vazgeçemiyorsan, Probiyotik Siyah Çay tam sana göre. Üstelik her zamanki lezzetinde. Probiyotikli Vanilyalı Rooibos Çayı: Vanilya ile rooibosun nefis uyumu, probiyotiklerin desteğiyle buluştu. Çayını kafeinsiz ve yumuşak içimli tercih edenlerin favorisi.

Probiyotikli Açai Ananaslı Yeşil Çay; Doğadan’ın en çok sevilen açai ananaslı yeşil çay lezzeti, şimdi probiyotikli. Nefis lezzetiyle her kupada iyi hisset.

Bağışıklık sisteminizi ve sindirim sisteminizi desteklemek için her bir kupada 200 milyon probiyotik bulunan Doğadan Probiyotikli Çayları günlük rutininiz haline getirebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"