Porselen sektörünün öncü markası Porland, yeni mevsimi taptaze karşılamanız için minimal ve renkli tasarımlarıyla zarif bir şıklık sunuyor. Zamansızlık ile doğadan ilham alan özgün ve modern desenleriyle estetik bir görünüme imkan veriyor.

Bahar mevsimi, yenilenme hissini de beraberinde getiriyor. Porland’ın her sofraya uyum sağlayan Mirroring ve Vaso Piccolo koleksiyonları baharın ikonik desenlerini yaşam alanlarınıza getiriyor.

Dekoratif sembollerin yansıdığı zarif sofralar
Japon sanatından ilham alan Vaso Piccolo koleksiyonu, çiçekli vazo desenleriyle doğanın gizemli güzelliğini sofralarda buluşturuyor. Art Nouveau akımının çizgileriyle oluşturulan Vaso Piccolo koleksiyonu, dekoratif sembollerle zarifliği masalara yansıtıyor.

Renk ve desenlerle abartıdan uzak bir iddia…
Hem modunu yükseltmek hem de değişim hissini yaşamak için sofrasına canlı dokunuşlar yapmak isteyenlere hitap eden Mirroring kelebek deseni, pembe ve yeşil renk uyumuyla abartıdan uzak bir iddia yaratıyor.

www.porland.com

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"