Geliştirdiği inovasyon ödüllü patentli özütleme yöntemi ve yaptığı projeler ile ulusal ve uluslararası arenada 38 farklı ödüle layık görülen BEE’O Propolis; propolisli dudak koruyucuları ile neme doymuş dudaklar sunuyor. BEE’O APICARE Propolisli Kara Mürverli ve Propolisli Ham Ballı Dudak Koruyucuları ile dudaklarınız mevsim geçişlerinden etkilenmiyor, daha canlı görünüyor.

BEE’O APICARE Propolisli Kara Mürverli Dudak Koruyucu
İçeriğindeki antioksidan zengini kara mürver meyvesi doku yenilenmesini desteklerken dudaklarınızı doğal olarak renklendiriyor. Cildi besleyerek nem dengesinin korunmasına destek olan propolis ise daha canlı ve bakımlı dudaklara sahip olmanızı sağlıyor. Propolisli kara mürverli dudak koruyucuyu dudaklarınıza ince bir tabaka halinde uygulayarak ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.

BEE’O APICARE Propolisli Ham Ballı Dudak Koruyucu
İçerisinde bulunan yoğun ham balın besleyici özelliği ile dudaklara ihtiyacı olan nemi sağlarken bakım yapıyor. Yoğun formülü ile özellikle çatlamış ve kurumuş dudaklara hızlı çözüm sunan formülü ve doğal koruyucu bariyer etkisi ile her hava koşulunda dudaklarınızda nemli ve canlı bir görünüm sağlıyor. Propolisli Ham ballı Dudak Koruyucuyu dudaklarınıza ince bir tabaka halinde uygulayarak ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.

Dermatolojik olarak test edilen bu ürünler paraben, GDO ve renklendirici içermez. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur, hipoalerjeniktir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"