Banvit, şimdi de online yemek siparişi platformu olan Yemeksepeti’nin girişimi Yemeksepeti Banabi’de. Ürünlerini müşterilerine daha yaygın olarak ulaştırabilmek için online satış kanallarındaki çeşitliliğini artıran Banvit, Yemeksepeti Banabi’nin hizmet verdiği her bölgede tüketicilerinin taleplerine cevap verecek. Banvit, Yemeksepeti Banabi’de ilk aşamada şarküteri ve hazır ürün gruplarıyla yer alacak.

Beyaz et sektörünün bilinen markalarından Banvit, sofralarımızda önemli bir yeri olan beyaz et ve beyaz etten mamül ürünlere yönelik talebin daha rahat karşılanabilmesi amacıyla, satış kanallarındaki çeşitliliğini de artırmaya devam ediyor. Online satış kanallarındaki çalışmalarına hız veren Banvit, web sitesi ve akıllı telefon uygulaması olan Yemeksepeti Banabi aracılığıyla; İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra Adana, Antalya, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Isparta, Kocaeli, Mersin, Sakarya ve Trabzon’da yaşayan tüketicilerine de bu kanaldan ulaşacak. Banvit, Yemeksepeti Banabi ile ilk aşamada Piliç Schnitzel, Piliç Nuget, Piliç Yaprak Döner ve Piliç Jumbo Sosis ürünlerini tüketicilerine sunacak.

Market siparişinin uygun fiyatlı ve çok çeşitli adresi: Yemeksepeti Banabi
Online yemek sipariş platformu Yemeksepeti’nin girişimi olan Yemeksepeti Banabi, dondurma, süt ve kahvaltılık ürünler, atıştırmalıklar, içecekler, meyve-sebze, dondurulmuş gıdalar, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, evcil hayvan, cinsel sağlık gibi birçok kategoride 2.500’den fazla market ürününü online sipariş etme fırsatı sunuyor.

Yorum Gönder

5 + eighteen =